Gimnastika – skoki z male ponjave (polfinale)

V sredo 20. 2. 2019 so se naši varovanci pomerili z vrstniki ostalih obalnih šol v skokih z male ponjave.

Najmlajše deklice v postavi Karla Matekovič, Sofija Šmitran, Maša Pižent, Maša Majerle Jurkovič, Maja Perič so osvojile ekipno 4. mesto

Najmlajši dečki v postavi Tim Vuk, Dane Kljun, Jan Kavčič, Nikita Pantazopoulos, Jan Peršolja so osvojili končno 1. mesto. Dane Kljun je osvojil 1. mesto med posamezniki, Jan Kavčič pa 2. mesto!

Med mlajšimi dečki je Rok Pižent osvojil skupno 2. mesto in uvrstitev v finale.

Mlajše deklice v postavi Pika Vuk, Eva Kavčič, Staša Šmitran, Diti Kljun, Elis Stopar, Melani Močnik, Anja Zornada, Gaja Pavlica in Pia Koncilja so osvojile ekipno 4. mesto, Eva Kavčič pa se je – s 5. mestom med posameznicami, uvrstila v finale.

Starejše deklice v postavi Valentina Gregorič, Pia Pavlin, Maja Krebelj, Dana Pavlica, Valentina Jokić so osvojile končno 4. mesto.

Vse nastopajočim čestitamo za dosežene rezultate