Srečanje osnovnošolskih ansamblov Slovenije

V petek, 8. 3. 2019, se je šolski band OŠ LIVADE iz IZOLE pod mentorstvom Jane Olivieri udeležil srečanja šolskih ansamblov Slovenije »ŠANS 2019« v Voličini. Člani zasedbe so: Sara Lina Jagodic Večerina – vocal, Lukrecija Ambrožič – vocal, Ian Širca Stubelj – kitara, Jakob Musa Olivieri – bas kitara, Andrej Markežič – klaviature, Julian Stegovec – bobni, Nik Radin – cajon in trobenta, Jakob Lisjak – cajon. Predstavili so se s skladbama Čas (Dan D) in Love runs out (One Republic).

Člani banda so svoj odličen nastop pred številčno publiko izvedli zelo suvereno kljub temu, da v taki zasedbi kontinuirano vadijo šele od novembra 2018. Februarja letos se jim je, kot najmlajši član, pridružil še kitarist. Nastop na prireditvi je bil za mlade glasbenike nova čudovita izkušnja, ki jim bo ostala v lepem spominu.

Video posnetek srečanja si lahko ogledate tukaj.

Čestitamo!