RAZRED | UČENEC | TEKMOVANJE | RAVEN | DOSEŽEK |
---|---|---|---|---|
1. razred | Adam Trebižan | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje |
1. razred | Adrijan Gregorovič | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Bronasto priznanje |
1. razred | Ahmed Mušić | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
1. razred | Aleks Rodela | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Bronasto priznanje |
1. razred | Aljaž Udovič | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Bronasto priznanje | ||
1. razred | Artur Stefani | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
Tekmovanje Znam več – Lili in Bine (medpredmetno) | Državno | Srebrno priznanje | ||
Tekmovanje Znam več – Lili in Bine (matematično) | Državno | Zlato priznanje | ||
Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje | ||
1. razred | Bor Jerabek | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Bronasto priznanje |
1. razred | Elijah Lampič | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
1. razred | Emilija Rojc Čar | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje | ||
1. razred | Gaja Jerman | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje | ||
1. razred | Iva Selevšek | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje | ||
1. razred | Julijan Filipin | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje |
1. razred | Jure Hribar | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Bronasto priznanje |
1. razred | Klara Pavlič Purger | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje |
1. razred | Ledion Metaj | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
1. razred | Maks Opatić | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje |
1. razred | Marin Žeger | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
1. razred | Medina Rexha | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Bronasto priznanje |
1. razred | Rafael Hrvatin | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje |
1. razred | Sara Janowsky Palčič | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Bronasto priznanje | ||
1. razred | Teja Haramija Orlić | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Bronasto priznanje | ||
1. razred | Valentina Ribaljčenko | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Bronasto priznanje |
1. razred | Vasilije Zaić | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje |
1. razred | Zala Margon | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje |
2. razred | Aleksa Rudić | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje |
2. razred | Aleksei Semenov | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
2. razred | Anamarija Cencič | Tekmovanje iz slovenščine | Šolsko | Cankarjevo priznanje za sodelovanje |
Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje | ||
2. razred | Anja Šušteršič Kobal | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
2. razred | Brina Rozman Škergat | Tekmovanje iz slovenščine | Šolsko | Cankarjevo priznanje za sodelovanje |
2. razred | Diana Černec | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje |
2. razred | Ema Zadnik | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Bronasto priznanje |
2. razred | Evita Žigon | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Bronasto priznanje |
2. razred | Gaber Frančeškin | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje | ||
2. razred | Karolina Ban | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Bronasto priznanje |
2. razred | Matija Sardoč | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
Tekmovanje iz slovenščine | Šolsko | Cankarjevo priznanje za sodelovanje | ||
Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Bronasto priznanje | ||
2. razred | Tea Lenarčič | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Bronasto priznanje |
2. razred | Tilen Polajžer | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
2. razred | Ula Runco | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje |
2. razred | Urban Ščavničar | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
2. razred | Zoja Šverko | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
3. razred | Adrijus Jasaitis | Tekmovanje iz logike | Šolsko | Bronasto priznanje |
Namizni tenis – Posamezno učenci 1. – 5. r | Občinsko | 2. mesto | ||
Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru | ||
Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje | ||
3. razred | Ajan Rexha | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
3. razred | Anastasia Obradović | Tekmovanje iz slovenščine | Šolsko | Cankarjevo priznanje za sodelovanje |
3. razred | Ema Vončina | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
3. razred | Enej Janev | Tekmovanje iz slovenščine | Šolsko | Cankarjevo priznanje za sodelovanje |
3. razred | Filip Viler | Tekmovanje iz logike | Šolsko | Bronasto priznanje |
Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru | ||
3. razred | Gregor Primožič Gogala | Tekmovanje iz logike | Šolsko | Bronasto priznanje |
Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje | ||
3. razred | Jaša Pevnik | Tekmovanje iz logike | Šolsko | Bronasto priznanje |
Tekmovanje iz slovenščine | Šolsko | Cankarjevo priznanje za sodelovanje | ||
Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje | ||
3. razred | Maša Eva Veznaver | Tekmovanje iz slovenščine | Šolsko | Cankarjevo priznanje za sodelovanje |
3. razred | Sofija Kukolj | Tekmovanje iz slovenščine | Šolsko | Cankarjevo priznanje za sodelovanje |
3. razred | Timotej Stanič | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
Tekmovanje Znam več – Lili in Bine (matematično) | Državno | Srebrno priznanje | ||
Tekmovanje iz slovenščine | Šolsko | Cankarjevo priznanje za sodelovanje | ||
Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje | ||
3. razred | Tit Vuga | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
3. razred | Valentin Magazin | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Bronasto priznanje | ||
4. razred | Ana Božeglav | Namizni tenis – Posamezno učenke 1. – 5. r | Občinsko | 1. mesto |
Namizni tenis – Posamezno učenke 1. – 5. r | Državno | 3. mesto | ||
4. razred | Enei Herle | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje |
4. razred | Jakob Raktelj | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje |
4. razred | Karla Muženič | Tekmovanje iz logike | Šolsko | Bronasto priznanje |
Tekmovanje ACM Bober | Šolsko | Bronasto priznanje | ||
Namizni tenis – Posamezno učenke 1. – 5.r | Občinsko | 2. mesto | ||
Tekmovanje iz slovenščine | Šolsko | Cankarjevo priznanje za sodelovanje | ||
Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje | ||
4. razred | Kim Uroševič | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje |
4. razred | Lara Bonin | Športna gimnastika finale – ekipno | Državno | 2. mesto |
4. razred | Paolina Mrak Bevc | Tekmovanje iz slovenščine | Šolsko | Cankarjevo priznanje za sodelovanje |
4. razred | Remi Brhan | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
4. razred | Tim Gregorovič | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje | ||
4. razred | Vita Pišlar | Namizni tenis – Posamezno učenke 1. – 5. r | Občinsko | 3. mesto |
5. razred | Aaron Kabaš | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Bronasto priznanje |
5. razred | Alja Poropat | Tekmovanje iz logike | Šolsko | Bronasto priznanje |
Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru | ||
Športna gimnastika polfinale – ekipno | Državno | 2. mesto | ||
Športna gimnastika finale – ekipno | Državno | 2. mesto | ||
5. razred | Alma Delić | Akrobatika finale – ekipno | Državno | 3. mesto |
5. razred | Emily Alao | Akrobatika polfinale – ekipno | Državno | 1. mesto |
Akrobatika finale – ekipno | Državno | 3. mesto | ||
Športna gimnastika finale – ekipno | Državno | 2. mesto | ||
5. razred | Enej Meze | Tekmovanje iz logike | Šolsko | Bronasto priznanje |
Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru | ||
5. razred | Ilan Jagurdžija | Akrobatika polfinale – ekipno | Državno | 1. mesto |
Akrobatika finale – posamično | Državno | 2. mesto | ||
Akrobatika finale – ekipno | Državno | 3. mesto | ||
Športna gimnastika polfinale – posamično | Državno | 4. mesto | ||
5. razred | Kim Kranjc Grižon | Namizni tenis – Posamezno učenke 1. – 5. r | Državno | 1. mesto |
5. razred | Klara Lenarčič | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje |
5. razred | Klei Sinožič | Tekmovanje ACM Bober | Šolsko | Bronasto priznanje |
5. razred | Mark Krajcar | Akrobatika polfinale – ekipno | Državno | 1. mesto |
Akrobatika finale – ekipno | Državno | 3. mesto | ||
5. razred | Martin Prodan | Tekmovanje iz logike | Šolsko | Bronasto priznanje |
Tekmovanje ACM Bober | Šolsko | Bronasto priznanje | ||
Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru | ||
Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje | ||
5. razred | Maša Jurkovič | Tekmovanje ACM Bober | Šolsko | Bronasto priznanje |
Akrobatika polfinale – ekipno | Državno | 1. mesto | ||
Akrobatika polfinale – posamično | Državno | 2. mesto | ||
Akrobatika finale – ekipno | Državno | 3. mesto | ||
Akrobatika finale – posamično | Državno | 1. mesto | ||
Športna gimnastika polfinale – ekipno | Državno | 2. mesto | ||
Športna gimnastika polfinale – posamično | Državno | 1. mesto | ||
Športna gimnastika finale – ekipno | Državno | 2. mesto | ||
Športna gimnastika finale – posamično | Državno | 1. mesto | ||
Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje | ||
5. razred | Maša Pižent | Tekmovanje ACM Bober | Šolsko | Bronasto priznanje |
Akrobatika finale – ekipno | Državno | 3. mesto | ||
Športna gimnastika polfinale – ekipno | Državno | 2. mesto | ||
Tekmovanje iz slovenščine | Šolsko | Cankarjevo priznanje za sodelovanje | ||
Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Bronasto priznanje | ||
5. razred | Matija Lutar Markovič | Akrobatika polfinale – ekipno | Državno | 1. mesto |
Akrobatika finale – ekipno | Državno | 3. mesto | ||
5. razred | Nikolina Viler | Tekmovanje iz logike | Šolsko | Bronasto priznanje |
5. razred | Sara Andrejašič | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
5. razred | Sofija Šmitran | Akrobatika polfinale – ekipno | Državno | 1. mesto |
Akrobatika finale – ekipno | Državno | 3. mesto | ||
Športna gimnastika polfinale – ekipno | Državno | 2. mesto | ||
Športna gimnastika finale – ekipno | Državno | 2. mesto | ||
5. razred | Tim Vuk | Akrobatika polfinale – ekipno | Državno | 1. mesto |
Akrobatika finale – ekipno | Državno | 3. mesto | ||
Športna gimnastika polfinale – posamično | Državno | 5. mesto | ||
5. razred | Tinkara Božič | Tekmovanje iz logike | Šolsko | Bronasto priznanje |
5. razred | Tinkara Medved | Tekmovanje ACM Bober | Šolsko | Bronasto priznanje |
6. razred | Ema Akrapović | Akrobatika polfinale – ekipno | Državno | 1. mesto |
Akrobatika finale – posamično | Državno | 1. mesto | ||
Športna gimnastika polfinale – ekipno | Državno | 2. mesto | ||
Športna gimnastika polfinale – posamično | Državno | 2. mesto | ||
6. razred | Iris Džamastagić | Tekmovanje iz slovenščine | Šolsko | Cankarjevo priznanje za sodelovanje |
Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Bronasto priznanje | ||
6. razred | Jan Kavčič | Akrobatika polfinale – ekipno | Državno | 1. mesto |
Akrobatika polfinale – posamično | Državno | 1. mesto | ||
Akrobatika finale – ekipno | Državno | 3. mesto | ||
Akrobatika finale – posamično | Državno | 3. mesto | ||
6. razred | Kasper Sinožić | Tekmovanje iz slovenščine | Šolsko | Cankarjevo priznanje za sodelovanje |
6. razred | Neja Akrapović | Akrobatika polfinale – ekipno | Državno | 1. mesto |
6. razred | Savva Mayorskiy | Tekmovanje iz logike | Šolsko | Bronasto priznanje |
Tekmovanje ACM Bober | Šolsko | Bronasto priznanje | ||
Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru | ||
Tekmovanje iz matematike | Regijsko | Bronasto priznanje | ||
Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje | ||
6. razred | Urška Frančeškin | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
6. razred | Valentina Slama | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Bronasto priznanje |
6. razred | Valentina Straže | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
6. razred | Žan Valentič | Namizni tenis – Posamezno učenci 6.- 9. r | Občinsko | 1. mesto |
7. razred | Alen Tito Vadnov | Namizni tenis – Posamezno učenci 6.- 9. r | Občinsko | 5. mesto |
7. razred | Anaja Jevšnik | Tekmovanje iz slovenščine | Šolsko | Cankarjevo priznanje za sodelovanje |
7. razred | Anže Pišlar | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
7. razred | Dane Kljun | Tekmovanje v znanju geografije | Šolsko | Bronasto priznanje |
Namizni tenis – Absolutna kategorija | Občinsko | 3. mesto | ||
Akrobatika polfinale – posamično | Državno | 1. mesto | ||
7. razred | Erna Đafić | Namizni tenis – Posamezno učenke 6.- 9. r | Občinsko | 1. mesto |
7. razred | Filip Margon | Namizni tenis – Absolutna kategorija | Občinsko | 2. mesto |
7. razred | Gaia Pucer | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Bronasto priznanje |
7. razred | Kaja Patarić | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
7. razred | Leo Petrucci | Tekmovanje iz logike | Šolsko | Bronasto priznanje |
Tekmovanje iz logike | Regijsko | Bronasto priznanje | ||
Tekmovanje v znanju geografije | Šolsko | Bronasto priznanje | ||
Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru | ||
Tekmovanje iz matematike | Regijsko | Bronasto priznanje | ||
7. razred | Marša Rojc | Tekmovanje iz slovenščine | Šolsko | Cankarjevo priznanje za sodelovanje |
7. razred | Niko Janev | Tekmovanje v znanju geografije | Šolsko | Bronasto priznanje |
7. razred | Rok Pižent | Tekmovanje iz logike | Šolsko | Bronasto priznanje |
Tekmovanje v znanju geografije | Šolsko | Bronasto priznanje | ||
Tekmovanje ACM Bober | Šolsko | Bronasto priznanje | ||
Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru | ||
Tekmovanje iz matematike | Regijsko | Bronasto priznanje | ||
7. razred | Triša Jurkovič | Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Bronasto priznanje |
8. razred | Anja Zornada | Tekmovanje iz logike | Regijsko | Bronasto priznanje |
Tekmovanje iz logike | Državno | Zlato priznanje | ||
Cankarjevo tekmovanje | Šolsko | Bronasto priznanje | ||
Cankarjevo tekmovanje | Regijsko | Srebrno priznanje | ||
Tekmovanje v znanju geografije | Šolsko | Bronasto priznanje | ||
Tekmovanje v znanju zgodovine | Šolsko | Bronasto priznanje | ||
Tekmovanje ACM Bober | Šolsko | Bronasto priznanje | ||
Akrobatika polfinale – ekipno | Državno | 3. mesto | ||
Akrobatika polfinale – posamično | Državno | 1. mesto | ||
Športna gimnastika polfinale – ekipno | Državno | 2. mesto | ||
Športna gimnastika polfinale – posamično | Državno | 1. mesto | ||
Športna gimnastika finale – ekipno | Državno | 2. mesto | ||
Športna gimnastika finale – posamično | Državno | 1. mesto | ||
Tekmovanje iz astronomije | Državno | Zlato Dominikovo priznanje | ||
Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru | ||
Tekmovanje iz matematike | Regijsko | Bronasto priznanje | ||
Tekmovanje iz matematike | Državno | Zlato priznanje | ||
Tekmovanje iz fizike | Regijsko | Bronasto priznanje | ||
Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Bronasto priznanje | ||
8. razred | Eva Prodan | Tekmovanje iz logike | Regijsko | Bronasto priznanje |
Tekmovanje iz logike | Državno | Zlato priznanje | ||
Tekmovanje ACM Bober | Šolsko | Bronasto priznanje | ||
Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru | ||
Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje | ||
Tekmovanje Logična pošast | Državno | Srebrno priznanje | ||
8. razred | Gaja Cetinski | Akrobatika polfinale – ekipno | Državno | 3. mesto |
8. razred | Ina Jerman | Akrobatika polfinale – ekipno | Državno | 3. mesto |
Športna gimnastika polfinale – ekipno | Državno | 2. mesto | ||
Športna gimnastika finale – ekipno | Državno | 2. mesto | ||
8. razred | Karla Muženič | Tekmovanje Logična pošast | Državno | Srebrno priznanje |
8. razred | Matija Frančeski | Tekmovanje iz logike | Regijsko | Bronasto priznanje |
Tekmovanje ACM Bober | Šolsko | Bronasto priznanje | ||
Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru | ||
Tekmovanje iz matematike | Regijsko | Bronasto priznanje | ||
Tekmovanje iz matematike | Državno | Srebrno priznanje | ||
Tekmovanje iz fizike | Regijsko | Bronasto priznanje | ||
Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje | ||
8. razred | Špela Pintarič | Tekmovanje v znanju geografije | Šolsko | Bronasto priznanje |
Športna gimnastika polfinale – ekipno | Državno | 2. mesto | ||
Športna gimnastika finale – ekipno | Državno | 2. mesto | ||
8. razred | Tim Gregorovič | Tekmovanje Logična pošast | Državno | Srebrno priznanje |
8. razred | Žiga Frančeski | Tekmovanje iz logike | Regijsko | Bronasto priznanje |
Tekmovanje ACM Bober | Šolsko | Bronasto priznanje | ||
Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru | ||
Tekmovanje iz matematike | Regijsko | Bronasto priznanje | ||
Tekmovanje iz fizike | Regijsko | Bronasto priznanje | ||
Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Biserno priznanje | ||
Tekmovanje Logična pošast | Državno | Srebrno priznanje | ||
9. razred | Danill Norkin | Tekmovanje v znanju geografije | Šolsko | Bronasto priznanje |
Namizni tenis – Posamezno učenci 6.- 9. r | Občinsko | 2. mesto | ||
Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru | ||
Tekmovanje iz matematike | Regijsko | Bronasto priznanje | ||
9. razred | Elis Stupar | Tekmovanje v znanju zgodovine | Šolsko | Bronasto priznanje |
9. razred | Eva Puzić | Cankarjevo tekmovanje | Šolsko | Bronasto priznanje |
Tekmovanje v znanju geografije | Šolsko | Bronasto priznanje | ||
Cankarjevo tekmovanje | Regijsko | Srebrno priznanje | ||
Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Bronasto priznanje | ||
Tekmovanje iz matematike | Regijsko | Bronasto priznanje | ||
Tekmovanje iz fizike | Regijsko | Bronasto priznanje | ||
9. razred | Griša Rojc | Tekmovanje v znanju geografije | Šolsko | Bronasto priznanje |
9. razred | Hana Poropat | Akrobatika polfinale – ekipno | Državno | 3. mesto |
Športna gimnastika polfinale – ekipno | Državno | 2. mesto | ||
Športna gimnastika finale – ekipno | Državno | 2. mesto | ||
Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru | ||
9. razred | Jakob Cencič | Tekmovanje v znanju zgodovine | Šolsko | Bronasto priznanje |
Namizni tenis – Posamezno učenci 6.- 9. r | Občinsko | 6. mesto | ||
9. razred | Matija Gorup | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
9. razred | Oliver Vidaković | Tekmovanje iz fizike | Regijsko | Bronasto priznanje |
9. razred | Pia Bernat | Cankarjevo tekmovanje | Šolsko | Bronasto priznanje |
Namizni tenis – Posamezno učenke 6.- 9. r | Občinsko | 2. mesto | ||
9. razred | Pika Vuk | Akrobatika polfinale – ekipno | Državno | 3. mesto |
Športna gimnastika polfinale – ekipno | Državno | 2. mesto | ||
Športna gimnastika finale – ekipno | Državno | 2. mesto | ||
9. razred | Rebeka Vitasović | Tekmovanje iz logike | Regijsko | Bronasto priznanje |
Cankarjevo tekmovanje | Šolsko | Bronasto priznanje | ||
Tekmovanje Logična pošast | Šolsko | Bronasto priznanje | ||
9. razred | Vid Reščič | Tekmovanje iz matematike | Šolsko | Priznanje Kenguru |
9. razred | Živa Kuruzar Pečnik | Tekmovanje v znanju geografije | Šolsko | Bronasto priznanje |
11. mednarodni Ex-tempore OŠ in UG-likovne smeri | Mednarodno | 2. mesto (Skupina OŠ) |