Tekmovanje | Razred | Mentor | Datum tekmovanja |
---|---|---|---|
Znam več z Lili in Binetom (medpredmetno) | 1.–3. | Dražič | marec 2024 (šolsko) maj 2024 (državno) |
Računam z Lili in Binetom (matematično) | 1.–3. | Dražič | marec 2024 (šolsko) maj 2024 (državno) |
Cici vesela šola | 1.–3. | Šiško | april 2024 |
Vesela šola | 4.-6. 7.-9. |
Murovec | 6. 3. 2024 (šolsko) 10. 4. 2024 (državno) |
Interesno tekmovanje za Cankarjevo priznanje | 2.–3. 4.–5. 6.–7. |
Šiško, Krošelj | 3. 4. 2024 |
Selekcijsko tekmovanje za Cankarjevo priznanje | 8–9. | Turk | 28. 11. 23 (šolsko) 16. 1. 24 (regijsko), 16. 3. 24 (državno) |
Pišek | 7. – 9. | Mijot | marec 2024 |
Bober | 4. – 9. | Šimonović | 6. 11.–17. 11. 2023 (šolsko) 13. 1. 2024 (državno) |
Logika | 3.–5. 6.–9. |
Šiško Mijot |
28. 9. 2023 |
Šolsko tekmovanje Logična pošast | 1.–9. | Burin | 10. 5. 2024 |
Državno tekmovanje Logična pošast | 1.–9. | Burin | 25. 5. 2024 |
Tekmovanje za priznanje Kenguru
Tekmovanje za Vegovo priznanje |
1.– 5.
6.– 9. |
Šajn
Bonaca |
21. 3. 2024 (šolsko) 4. 4. 2024 (regijsko) 20. 4. 2024 (državno) |
Ex – tempore
Likovni natečaji |
6.–9. | Učitelj LUM Ingrid Knez |
celo šolsko leto |
Literarni natečaji | 2.–9. | Razredniki, učitelji SLJ, knjižničarka | celo šolsko leto |
Tekmovanje s področja geografije | 7.–9. | Krivičič | 14. 11. 2023 (šolsko) 6. 4. 2024 (državno) |
Selekcijsko tekmovanje s področja zgodovine | 8.–9. | Krivičič | 7. 12. 2023 (šolsko) 7. 3. 2024 (državno) |
Tekmovanje za Preglovo priznanje | 8.–9. | Škof | 4. 3. 2024 (šolsko) 10.5. 2024 (državno) |
Tekmovanje za Proteusovo priznanje | 8.–9. | Škof | 18.1.24 (šolsko) 15.3. 2024 (državno) |
Tekmovanje za Stefanovo priznanje | 8.–9. | Krek | 14. 2. 2024 (šolsko) 11. 4. 2024 (regijsko) 18. 5. 2024 (državno) |
Tekmovanje iz astronomije | 8.–9. | Krek | 6. 12. 2023 (šolsko) 13. 1. 2024 (državno) |
Tekmovanje iz angleščine | 8.–9. | Diemat | nov, mar |
Bralno tekmovanje Centra Oxford v znanju angleščine | 5. | Butala | nov-apr |
Bralno tekmovanje Centra Oxford v znanju angleščine | 6. | Kozjak | nov-apr |
Bralno tekmovanje Centra Oxford v znanju angleščine | 7. | Pegan | nov-apr |
Bralno tekmovanje Centra Oxford v znanju angleščine | 8., 9. | Diemat | nov-apr |
Tekmovanje iz italijanščine | 9. | Bubnič | Marec |
Državno tekmovanje pevskih zborov Zagorje ob Savi | 3.-5. | Štucin Cergol | maj |
Pevske revije, gostovanja OPZ in MPZ | 3.–9. | Štucin Cergol | januar – junij |
Šolska športna tekmovanja | 1.-9. | Božeglav, Jug, Stubelj, Škrbina, Dražič |
Celo leto |
Muzikal | 4.-9. | Murovec, Štucin Cergol, Prelec, Jug, Knez | november |
Tekmovanje za bralno značko TJA
(EPI Reading Badge) |
3.–9. | Kozjak, Butala, Pegan, Diemat |
marec |
Kaj veš o prometu | 6.-9. | Božeglav | april, maj |