Telefon: 05 662 55 60
Livade 7, 6310 Izola

SEZNAM ZAPOSLENIH

Ime in priimek Razrednik Predmet elektronski naslov
Avsenak Zobec Maša   Francoščina, Španščina masa.avsenak@oslivade.si
Bonaca Katja   Matematika katja.bonaca@oslivade.si
Božeglav Igor   Športna vzgoja igor.bozeglav@oslivade.si
Bubnič Karmen 8. b Italijanščina, Državljanska in domovinska kultura ter etika karmen.bubnic@oslivade.si
Burin Metka 1. b   metka.burin@oslivade.si
Butala Brigita   Angleščina, podaljšano bivanje 4.a, 5. razred brigita.butala@oslivade.si
Ceglar Maja   podaljšano bivanje 1.a maja.ceglar@oslivade.si
Demirovič Vesna 2. b   vesna.demirovic@oslivade.si
Dražič Sabina 3. b   sabina.drazic@oslivade.si
Franetič Janja 2. a   janja.franetic@oslivade.si
Gabrijel Dušan 9. b Zgodovina, Geografija, IP šah, IP turistična vzoga dusan.gabrijel@oslivade.si
Glavina Mirjam 4. a   mirjam.glavina@oslivade.si
Grabar Biserka 4. b   biserka.grabar@oslivade.si
Ivančič Monika   podaljšano bivanje 3.a monika.ivancic@oslivade.si
Jaka Jerina   Glasbena umetnost, IP ansambelska igra jaka.jerina@oslivade.si
Jug Staša 7. a Športna vzgoja stasa.jug@oslivade.si
Krivičič Teodora   Zgodovina, Geografija teodora.krivicic@oslivade.si
Sara Krošelj 6. a Slovenščina sara.kroselj@oslivade.si
Lacič Lidija 6. b Matematika, Tehnika in tehnologija lidija.lacic@oslivade.si
Lončar Ana   drugi učitelj v 1. razredu ana.loncar@oslivade.si
Matovina Neža     neza.matovina@oslivade.si
Murovec Maja     maja.murovec@oslivade.si
Panger Viler Irena 5. b   irena.panger-viler@oslivade.si
Peršolja Gardi   Italijanski jezik gardi.persolja@oslivade.si
Potočnik Marina   podaljšano bivanje 2.b marina.potocnik@oslivade.si
Praprotnik Anja 9. a Angleščina anja.praprotnik@oslivade.si
Prelec Janja   Gospodinjstvo, IP sodobna priprava hrane, načini prehranjevanja janja.prelec@oslivade.si
Prohinar Vanja   podaljšano bivanje 2. a vanja.prohinar@oslivade.si
Pušnik Suzana 9. b Matematika, Fizika suzana.pusnik@oslivade.si
Rajčevič Mia   Šport mia.rajcevic@oslivade.si
Sever Anja     anja.sever@oslivade.si
Šajn Reščič Maja 1. a   maja.sajn-rescic@oslivade.si
Šimonovič Marija   NIP računalništvo, tehnika, jutranje varstvo marija.simonovic@oslivade.si
Šiško Ivica 3. a   ivica.sisko@oslivade.si
Škof Nataša 8. a Naravoslovje, Kemija, Biologija natasa.skof@oslivade.si
Škrbina Ana   Šport, podaljšano bivanje 3. b ana.skrbina@oslivade.si
Štucin Cergol Andreja   Glasbena umetnost andreja.stucin-cergol@oslivade.si
Trošelj Tjaša   drugi učitelj v 1. razredu tjasa.troselj@oslivade.si
Turk Jasmina 7. b Slovenščina jasmina.turk@oslivade.si
Žigante Sabrina 5. a podaljšano bivanje 4. a, 5. razred sabrina.zigante@oslivade.si
Žunič Negro Marija   Naravoslovje, podaljšano bivanje 4. b, jutranje varstvo marija.zunic-negro@oslivade.si

 

Ime in priimek področje dela
Maja Murovec knjižničarka

ZUNANJI STROKOVNI DELAVCI

V skladu z zakonodajo bodo iz drugih zavodov dopolnjevali delovno obveznost na naši šoli:

Ime in priimek dan ura področje dela
Deana Lozar Šömen torek
petek
od 8:20 do 11:55
od 8:20 do 9:55
specialna pedagoginja:
– individualna strokovna pomoč
– dodatna strokovna pomoč
Ester Štefančič ponedeljek
torek
sreda
četrtek
od 8:20 do 9:55
od 10:10 do 12:45
od 8:20 do 12:45
od 8:20 do 9:05
specialna pedagoginja:
– individualna strokovna pomoč
– dodatna strokovna pomoč
Ime in priimek delovno mesto telefonska številka
Maja Cetin ravnateljica +386 (0)5 662 55 62
Katja Bonaca pomočnica ravnateljice +386 (0)5 662 55 72
Ime in priimek delovno mesto telefonska številka
Jadranka Tominec računovodja +386 (0)5 662 55 69
Suzana Jakomin administratorka +386 (0)5 662 55 63
Dolores Čendak Vozila tajnica +386 (0)5 662 55 60
Ime in priimek delovno mesto telefonska številka
Igor Strle hišnik  
Mira Božič kuharica +386 (0)5 662 55 68
Sanita Kumalić kuharica, čistilka  
Lejla Čehić kuh. pomočnica