Telefon: 05 662 55 60
Livade 7, 6310 Izola

GOVORILNE URE

 

Mesec Razred Skupne govorilne ure Termin
SEPTEMBER 2. – 9. 17:00 – 19:00 /
OKTOBER 2. – 9. 10. 10. 2019 17:00 – 19:00
NOVEMBER 1. – 9. 14. 11. 2019 17:00 – 19:00
DECEMBER 1. – 9. 12. 12. 2019 17:00 – 19:00
JANUAR 1. – 9. 16. 1. 2020 17:00 – 19:00
FEBRUAR 1. – 9. / /
MAREC 1. – 9. 12. 3. 2020 17:00 – 19:00
APRIL 1. – 9. 9. 4. 2020 17:00 – 19:00
MAJ 1. – 9. 14. 5. 2020 17:00 – 19:00
JUNIJ 1. – 9. / /

 

• za razrede od 1. do 9. so predvidene od 17.00 do 19.00 ure

Uradne ure za starše
Vsak delovni dan od 8.00 do 9.00 in od 13.00 do 14.00 v tajništvu in računovodstvu šole. Urnik uradnih ur ne velja za ravnateljico šole. Ravnateljica sprejme stranke po predhodni najavi, brez najave pa v nujnih primerih in za poslovanje pomembnih zadevah.

Individualne govorilne ure

Individualne govorilne ure bodo organizirane enkrat mesečno v dopoldanskem času v tednu, ko so popoldanske govorilne ure. V dogovoru s starši in po predhodnem naročanju pa je možen razgovor s starši v času individualnih govorilnih ur tudi v ostalih tednih.

Priimek in ime učitelja Kje? Dan Ura
Avsenak Zobec Maša zbornica ponedeljek 8:15 – 9:05
Bonaca Katja pisarna v zbornici po dogovoru po dogovoru
Božeglav Igor kabinet ŠPO sreda 10:10 – 10:55
Bubnič Karmen kabinet jezikoslovja sreda 12:00 – 12:45
Burin Metka kabinet 1. razreda sreda 10:10 – 10:55
Butala Brigita jezikovni kabinet torek 9:10 – 9:55
Ceglar Maja kabinet OPB četrtek 12:00 – 12:45
Demirovič Vesna učilnica 28 torek 9:10 – 9:55
Dražič Sabina kabinet 3. r četrtek 9:10 – 9:55
Franetič Janja učilnica 26 petek 11:10 – 11:55
Gabrijel Dušan računalniška učilnica sreda 9:10 – 10:55
Glavina Mirjam kabinet 4. razreda četrtek 12:00 – 12:45
Grabar Biserka kabinet 4. razreda petek 8:20 – 9:05
Ivančič Monika Kabinet OPB torek 12:45 – 13:35
Jerina Jaka učilnica 14 četrtek 13:45 – 14:15
Jug Staša kabinet ŠPO ponedeljek 11:10 – 11:55
Krivičič Teodora učilnica 11 sreda 10:10 – 10:55
Lacić Lidija kabinet jezikoslovja sreda 12:00 – 12:45
Lončar Ana kabinet OPB sreda 12:50 – 13:35
Panger Viler Irena kabinet 5. razreda torek 11:10 – 11:55
Pavšič Mojca kabinet 2. razreda sreda 11:10 – 11:55
Perme Urška kabinet OPB torek 12:00 – 12:45
Peršolja Gardi kabinet 4. razreda četrtek 10:10 – 10:55
Podjavoršek Emilija zbornica petek 9:10 – 9:55
Poje Petra kabinet OPB ponedeljek 12:00 – 12:45
Potočnik Marina kabinet 5. razreda četrtek 11:10 – 11:55
Praprotnik Anja učilnica 15 sreda 8:20 – 9:05
Prelec Janja kabinet MAT sreda 9:10 – 9:55
Prinčič Nika učilnica 8 torek 8:20 – 9:05
Prohinar Vanja kabinet OPB petek 12:00 – 12:45
Pušnik Suzana kabinet FIZ torek 8:20 – 9:05
Rožac Tina kabinet jezikoslovja petek 9:10 – 9:55
Sever Anja pisarna strokovne delavke po dogovoru po dogovoru
Šajn Reščič Maja kabinet 1. razreda sreda 9:10 – 9:55
Šimonovič Marija kabinet Matematike četrtek 12:00 – 12:45
Šiško Ivica kabinet 2. in 3. razreda četrtek 10:10 – 10:55
Škof Nataša kabinet naravoslovje četrtek 10:10 – 10:55
Škrbina Ana kabinet OPB sreda 10:10 – 10:55
Štucin Cegol Andreja učilnica 14 sreda 11:10 – 11:55
Žigante Sabrina kabinet 5. razreda sreda 10:10 – 10:55