Interesne dejavnosti za šolsko leto 2023/24:
Interesne dejavnosti za šolsko leto 2023/24:
Dejavnost | Razred | Dan | Ura | Prostor | Mentor | Kdaj? |
---|---|---|---|---|---|---|
Znam več z Lili in Binetom 1 | 1. | po dogovoru | po dogovoru | knjižnica | Šajn | feb-maj |
Glasbene urice – OPZ | 1., 2. | ponedeljek | 12.50–13.35 | uč. 14 | Kozjak | okt– maj |
Znam več z Lili in Binetom 2 | 2. | po dogovoru | 7.30-8.15 | uč. 28 | Demirovič | feb– maj |
Računam z Lili in Binetom 2 | 2. | po dogovoru | 7.30-8.15 | uč. 28 | Demirovič | feb– maj |
Znam več z Lili in Binetom 3 | 3. | po dogovoru | 7.30–8.15 | uč. 26 | Dražič | jan –maj |
Pravljični vrtiljak | 1. | sreda | 7.30–8.15 | knjižnica | Burin | okt–mar |
Male logične pošasti | 2.–5. |
četrtek |
7.30–8.15 | po dogovoru |
Burin |
dec–maj |
OPZ | 3.–5. | sreda
četrtek |
14.30–15.15
12.50–13. 30 |
uč. 14 | Štucin Cergol | sep–junij |
MPZ | 5.–9. | sreda
četrtek |
12.45–14.30
13.35–14.30 |
uč. 14 | Štucin Cergol | sep–junij |
Valeta | 9. | po dogovoru | po dogovoru | uč. 7 in 11 | Jug Turk |
celo leto |
Šolski band | 4.–9. | torek | 12.50–14.30 | uč. 14 | Grujić | celo leto |
Šah | 1. in 2. | četrtek | 7.30–8.15 | telovadnica | Šiško | okt-apr |
Šah | 3.–6. | petek | 7.30–8.15 | telovadnica/ računalniška učilnica | Lončar | okt-apr |
Ročne spretnosti | 4., 5. | četrtek
petek |
12.50–14.25 | uč. št.24 | Grabar |
celo leto |
Vrstniška mediacija | 1.–9. | po dogovoru | po dogovoru | po dogovoru | Lončar, Ilišin | celo leto |
Planinski krožek | 1.–9. | 1-krat mesečno | po dogovoru | po dogovoru | Lončar | celo leto |
Filmska značka | 7.–9. | po dogovoru | po dogovoru | Art Kino Odeon | Knez, Murovec | celo leto |
Knjižničarski krožek | 5.–7. | po dogovoru | po dogovoru | knjižnica | Murovec | okt. – maj. |
Vesela šola | 4.– 6. 7 –9. |
po dogovoru | enkrat mesečno + priprave na tekmovanje po dogovoru |
knjižnica ali računalnica | Murovec | okt. – april. |
Bralna značka SLJ | 1.–9. | po dogovoru | po dogovoru | matična učilnica | Razredniki, Kozlovič Krošelj, Turk |
okt–apr |
Aplikativna biologija | 8. | 2–krat mesečno | glede na urnik/dogovor/vreme | učilnica 19 | Ilišin | september – januar |
Genetika | 9. | 2–krat mesečno | glede na urnik/dogovor/vreme | učilnica 19 | Ilišin | marec – junij |
Uspešen sem | 5.–9. | po dogovoru | glede na dogovor | kabinet NAR | Ilišin in Žunič Negro | Celo šolsko leto |
Zdrava šola | 5.–9. | 1 ura tedensko | glede na urnik | na prostem | Ilišin | Celo šolsko leto |
Bralna značka ITJ | 5.–9. | po dogovoru | po dogovoru | / | Peršolja
Bubnič |
celo leto
okt–jun |
Literarni natečaji | 6.–9. | po dogovoru | po dogovoru | po dogovoru | Razredniki, učitelji SLJ, knjižničarka | Celo leto |
Ročna dela | 6.–9. | po dogovoru | po dogovoru | po dogovoru | Bubnič | |
Šolski časopis | 1.–9. | po dogovoru | po dogovoru | po dogovoru | Lončar | Celo leto |
Priprave na teoretični del kolesarskega izpita | 5. | po dogovoru | po dogovoru | računalniška učilnica | Panger Viler, Marko | februar,
marec |
Interesne dejavnosti so brezplačne, plačljive so le nadstandardne dejavnosti (označene z **).
Druge dejavnosti, ki se izvajajo skozi celo šolsko leto 2023/24:
Dejavnosti | Razred | Mentor |
---|---|---|
Šolska skupnost | 1.–9. | Bonaca, Dražič |
Otroški parlament | 2.–9. | Lončar, Turk |
Bralna značka iz slovenščine | 1.–9. | Razredničarke, učiteljice SLJ, knjižničarka |
Projekt Naša mala knjižnica | 1.-3. | Razredničarke 1.-3., knjižničarka |
Razširjen program Gibanje in zdravje za šolsko leto 2023/24:
Dejavnosti | Razred | Ura | Mentor |
---|---|---|---|
Šolski band | Od 5. do 9. r | torek, 12.50 – 14.25 | Grujić |
Livadba | 1.a | torek, 13.30–14.15 | Stubelj |
Livadba | 1.b | torek, 14.20–15.05 | Stubelj |
Livadba | 2.a | petek, 13.30–14.15 | Stubelj |
Livadba | 2.b | četrtek, 12.45–13.30 | Stubelj |
Livadba | 3.a | ponedeljek, 12.45–13.30 | Stubelj |
Livadba | 3.b | ponedeljek, 13.30–14.15 | Stubelj |
Livadba – Plesni žur | 4.,5., 6. razred | petek, 12.45 – 13.30 | Stubelj |
Livadba – Žoga žur | 4. in 5. razred | sreda, 13.30–14.15 | Stubelj |
Gimnastika | 4., 5. razred | sreda 13. 40 – 15.10 | Škrbina, Jug |
Od kamna do lista | 6. razred | Četrtek, 13.50 – 15.25 | Ilišin |
Planinski krožek | vsi učenci | Po dogovoru | Lončar |
Ustvarjalni gib | od 7. do 9. r. | torek, 7. ura in po dogovoru | Turk |