Telefon: 05 662 55 60
Livade 7, 6310 Izola

DOSEŽKI

 

RAZRED UČENEC TEKMOVANJE RAVEN DOSEŽEK
1. razred Filip Viler Lili in Bine – medpredmetno šolsko  
1. razred Tit Vuga Lili in Bine – medpredmetno šolsko  
1. razred Valentin Magazin Lili in Bine – medpredmetno šolsko  
    Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
1. razred Gregor P. Gogala Lili in Bine – medpredmetno šolsko  
1. razred Zoja Čuk Lili in Bine – medpredmetno šolsko  
    Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
1. razred Aleksander Kitič Lili in Bine – medpredmetno šolsko  
1. razred Chrystopher M. Glavina Lili in Bine – medpredmetno šolsko  
1. razred Enej Janev Lili in Bine – medpredmetno šolsko  
1. razred Julija Barač Lili in Bine – Matematika šolsko  
    Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
1. razred Izabela Leskovec Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
1. razred Andrijus Jasaitis Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
1. razred Aleksander Lulić Sironi Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
1. razred Ema Vončina Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
1. razred Alan Hadžimuratović Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
1. razred Karolina Jerman Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
1. razred Amanda Kabaš Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
1. razred Kristian Val Medica Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
1. razred Gregor Peroša Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
1. razred Jaša Pevnik Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
2. razred Karla Muženič Lili in Bine – medpredmetno šolsko  
    Lili in Bine – Matematika šolsko  
    Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
2. razred Enej Hrle Lili in Bine – medpredmetno šolsko  
2. razred Lara Bonin Lili in Bine – medpredmetno šolsko  
    Lili in Bine – matematika šolsko  
2. razred Kim Uroševič Lili in Bine – medpredmetno šolsko  
    Lili in Bine – matematika šolsko  
    Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
2. razred Evelyn Perkovac Lili in Bine – medpredmetno šolsko  
    Lili in Bine – matematika šolsko  
2. razred Ajla Meštrovac Lili in Bine – medpredmetno šolsko  
2. razred Tim Gregorovič Lili in Bine – Matematika šolsko  
2. razred Ana Božeglav Lili in Bine – Matematika šolsko  
2. razred Ela Jereb Lili in Bine – Matematika šolsko  
2. razred Lion Kolatahi Lili in Bine – Matematika šolsko  
2. razred Tomi Patarić Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
2. razred Maks Podlesnik Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
2. razred Remi Brhan Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
3. razred Maša Jurkovič Lili in Bine – medpredmetno šolsko  
    Lili in Bine – matematika šolsko  
    Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko biserno šolsko priznanje
    Logična pošast državno srebrno priznanje
3. razred Martin Prodan Lili in Bine – medpredmetno šolsko  
    Lili in Bine – matematika šolsko  
    Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko biserno šolsko priznanje
    Logična pošast državno srebrno priznanje
3. razred Tim Mataija Lili in Bine – medpredmetno šolsko  
3. razred Matija Lutar Markovič Lili in Bine – medpredmetno šolsko  
3. razred Ilija Micov Lili in Bine – matematika šolsko  
3. razred Dajla Hadžimuratović Lili in Bine – matematika šolsko  
3. razred Alja Poropat Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
3. razred Maša Pižent Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
3. razred Klara Lenarčič Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko biserno šolsko priznanje
4. razred Nadja Nadarević Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
4. razred Valentina Straže Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
4. razred Ajda Glogovšek Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
4. razred Savva Mayorskiy Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko biserno šolsko priznanje
    Logična pošast državno srebrno priznanje
4. razred Iris Džemastagić Logična pošast šolsko bronasto šolsko priznanje
4. razred Valentina Slama Logična pošast šolsko bronasto šolsko priznanje
5. razred Anže Lorencon Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
    Matematični kenguru držvno srebrno priznanje
5. razred Rok Pižent Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
5. razred Erjon Shehi Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
5. razred Sofia Kralj Kobal Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko bronasto šolsko priznanje
5. razred Triša Jurkovič Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko biserno šolsko priznanje
5. razred Dane Kljun Logična pošast šolsko biserno šolsko priznanje
5. razred Gaia Pucer Logična pošast šolsko biserno šolsko priznanje
6. razred Žiga Frančeski Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
    Matematični kenguru držvno srebrno priznanje
    Logična pošast šolsko biserno šolsko priznanje
6. razred Anja Zornada Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
    Matematični kenguru držvno srebrno priznanje
    Logična pošast šolsko biserno šolsko priznanje
    Logična pošast državno zlato priznanje
6. razred Matija Frančeski Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko biserno šolsko priznanje
6. razred Eva Prodan Logična pošast šolsko biserno šolsko priznanje
7. razred Lana Vabič Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
    Matematični kenguru držvno srebrno priznanje
7. razred Griša Rojc Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
    Tekmovanje iz geografije šolsko bronasto priznanje
    Tekmovanje iz geografije državno zlato priznanje
7. razred Jan Petrucci Tekmovanje iz geografije šolsko bronasto priznanje
7. razred Oliver Vidaković Tekmovanje iz geografije šolsko bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko bronasto šolsko priznanje
7. razred Hana Poropat Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
7. razred Daniil Norkin Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
7. razred Eva Puzić Logična pošast šolsko bronasto šolsko priznanje
8. razred Vasja Leo Zornada Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
    Matematični kenguru držvno srebrno priznanje
    Stefanovo tekmovanje iz fizike šolsko bronasto priznanje
    Stefanovo tekmovanje iz fizike državno srebrno priznanje
    Tekmovanje iz geografije šolsko bronasto priznanje
    Tekmovanje iz zgodovine šolsko bronasto priznanje
    Tekmovanje iz astronomije državno srebrno Dominikovo priznanje
    Logična pošast šolsko biserno šolsko priznanje
    Logična pošast državno srebrno priznanje
8. razred Emma Mars Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
    Tekmovanje iz zgodovine šolsko bronasto priznanje
8. razred Karolina Kopačin Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
8. razred Lara Božič Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko biserno šolsko priznanje
8. razred Alexandra Mayorskaya Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
    Stefanovo tekmovanje iz fizike šolsko bronasto priznanje
    Tekmovanje iz geografije šolsko bronasto priznanje
    Tekmovanje iz zgodovine šolsko bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko biserno šolsko priznanje
    Logična pošast državno srebrno priznanje
8. razred Diti Kljun Stefanovo tekmovanje iz fizike šolsko bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko biserno šolsko priznanje
8. razred Taja Bajrektarević Furlanič Tekmovanje iz geografije šolsko bronasto priznanje
8. razred Erika Muženič Tekmovanje iz zgodovine šolsko bronasto priznanje
9. razred Tadej Frančeski Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje
    Stefanovo tekmovanje iz fizike šolsko bronasto priznanje
    Stefanovo tekmovanje iz fizike državno srebrno priznanje
9. razred Aleksander Primožič Gogala Matematični kenguru šolsko bronasto priznanje

 

 

RAZRED UČENEC TEKMOVANJE RAVEN DOSEŽEK
3. razred Savva Mayorskiy Tekmovanje iz logike šolsko Bronasto priznanje
3. razred Iris Džamastagić Tekmovanje iz logike šolsko Bronasto priznanje
3. razred Lara Babič Tekmovanje iz logike šolsko Bronasto priznanje
4. razred Dane Kljun Tekmovanje iz logike šolsko Bronasto priznanje
4. razred Jan Peršolja Tekmovanje iz logike šolsko Bronasto priznanje
4. razred Anže Lorencon Tekmovanje iz logike šolsko Bronasto priznanje
5. razred Anja Zornada Tekmovanje iz logike šolsko Bronasto priznanje
5. razred Žiga Frančeški Tekmovanje iz logike šolsko Bronasto priznanje
6. razred Daniil Norkin Tekmovanje iz logike šolsko Bronasto priznanje
6. razred Vid Reščič Tekmovanje iz logike šolsko Bronasto priznanje
7. razred Alexandra Mayorskaya Tekmovanje iz logike šolsko Bronasto priznanje
    Tekmovanje iz geografije šolsko Bronasto priznanje
    Tekmovanje iz geografije območno Srebrno priznanje
7. razred Vasja Leo Zornada Tekmovanje iz logike šolsko Bronasto priznanje
    Tekmovanje iz logike državno Zlato priznanje
    Tekmovanje iz geografije šolsko Bronasto priznanje
8. razred Tadej Frančeski Tekmovanje iz logike šolsko Bronasto priznanje
    Tekmovanje iz logike državno Srebrno priznanje
8. razred Ana Jereb Tekmovanje iz logike šolsko Bronasto priznanje
    Tekmovanje iz geografije šolsko Bronasto priznanje
9. razred Mija Jamnik Tekmovanje iz logike šolsko Bronasto priznanje
    Tekmovanje iz logike državno Srebrno priznanje
    Tekmovanje iz geografije šolsko Bronasto priznanje
    Tekmovanje iz geografije območno Srebrno priznanje
    Tekmovanje iz zgodovine šolsko Bronasto priznanje
    Tekmovanje iz zgodovine območno Srebrno priznanje
9. razred Viktor Primožič Gogala Tekmovanje iz geografije šolsko Bronasto priznanje
9. razred Aja Donaval Tekmovanje iz zgodovine šolsko Bronasto priznanje
    Tekmovanje iz zgodovine območno Srebrno priznanje
9. razred Draž Kljun Tekmovanje iz zgodovine šolsko Bronasto priznanje

 

 

RAZRED UČENEC TEKMOVANJE RAVEN DOSEŽEK
1. razred Maša Pižent Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
1. razred Marina Bilić Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
1. razred Maša Jurkovič Majerle Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
1. razred Martin Prodan Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
    Logična pošast državno Zlato priznanje
1. razred Luka Šverko Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
1. razred Klara Lenarčič Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
1. razred Enej Meze Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
1. razred Matija Lutar Markovič Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
1. razred Tinkara Božič Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
1. razred Aaron Kabaš Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
1. razred Tim Mataija Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
1. razred Tinkara Medved Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
1. razred Alja Poropat Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
1. razred Klei Sinožić Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
1. razred Nikolina Viler Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
2. razred Ajda Glogovšek Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
2. razred Julija Raktelj Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
2. razred Savva Mayorskiy Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
    Logična pošast državno Srebrno priznanje
2. razred Iris Džamastagić Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
2. razred Maja Petrič Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
2. razred Maja Perič Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
2. razred Erik Pucer Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
2. razred Ema Akrapovič Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
2. razred Klara Matekovič Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
2. razred Valentina Slama Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
2. razred Arina Rybakova Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
2. razred Kasper Sinožić Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
2. razred Žan Valantič Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
2. razred Martin Marsič Logična pošast šolsko Bronasto priznanje
3. razred Sofia Kralj Kobal Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 1. mesto
    Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko Bronasto priznanje
3. razred Jan Peršolja Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 2. mesto
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
3. razred Leo Petrucci Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 3. mesto
    Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
3. razred Rok Pižent Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 4. mesto
    Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
3. razred Leonard Vidakovič Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 5. mesto
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
3. razred Lara Cetinski Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 6. mesto
3. razred Helena Lenarčič Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 6. mesto
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
3. razred Gaia Pucer Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 8. mesto
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
3. razred Erna Džafič Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 9. mesto
3. razred Erjon Shehi Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
3. razred Filip Margon Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
3. razred Dane Kljun Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
3. razred Anže Lorencon Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
3. razred Triša Majerle Jurkovič Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
4. razred Žiga Frančeški Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 1. mesto
    Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
4. razred Matija Frančeški Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 2. mesto
    Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
4. razred Eva Prodan Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 3. mesto
    Angleška bralna značka   Zlato priznanje
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
    Logična pošast državno Srebrno priznanje
4. razred Špela Pintarič Cankarjevo tekmovanje šolsko Bronasto priznanje
4. razred Jean Jakob Veznaver Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 4. mesto
4. razred Luka Vozila Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 5. mesto
    Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
4. razred Anja Zornada Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 6. mesto
    Cankarjevo tekmovanje šolsko Bronasto priznanje
    Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
    Angleška bralna značka   Zlato priznanje
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
    Logična pošast državno Srebrno priznanje
4. razred Nika Janževič Angleška bralna značka   Zlato priznanje
4. razred Eva Džemastagić Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko Bronasto priznanje
4. razred Gaja Cetinski Angleška bralna značka   Zlato priznanje
    Logična pošast šolsko Bronasto priznanje
4. razred Klara Perič Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
4. razred Urška Božič Logična pošast šolsko Bronasto priznanje
4. razred Jakob Peršolja Logična pošast šolsko Bronasto priznanje
5. razred Daniil Norkin Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
    Logična pošast državno Srebrno priznanje
5. razred Lana Vabič Cankarjevo tekmovanje šolsko Bronasto priznanje
    Italijanska bralna značka   Srebrno priznanje
5. razred Griša Rojc Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 1. mesto
    Italijanska bralna značka   Srebrno priznanje
5. razred Eva Puzić Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 1. mesto
    Cankarjevo tekmovanje šolsko Bronasto priznanje
    Angleška bralna značka   Srebrno priznanje
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
5. razred Daniil Norkin Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
5. razred Oliver Vidakovič Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 3. mesto
    Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
    Angleška bralna značka   Zlato priznanje
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
    Logična pošast državno Srebrno priznanje
5. razred Matija Gorup Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 4. mesto
    Italijanska bralna značka   Srebrno priznanje
5. razred Vid Reščič Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 5. mesto
    Logična pošast šolsko Bronasto priznanje
5. razred Tilen Frank Logična pošast šolsko Bronasto priznanje
5. razred Paulina Tuljak Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 6. mesto
5. razred Rebeka Vitasovič Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 7. mesto
5. razred Pika Vuk Angleška bralna značka   Priznanje za sodelovanje
5. razred Aljaž Smoje Angleška bralna značka   Priznanje za sodelovanje
5. razred Živa Koruzar Pečnik Angleška bralna značka   Zlato priznanje
    Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
5. razred Hana Poropat Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
5. razred Christidis Sebastian Italijanska bralna značka   Srebrno priznanje
6. razred Vasja Leo Zornada Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 1. mesto
    Cankarjevo tekmovanje šolsko Bronasto priznanje
    Angleška bralna značka   Zlato priznanje
    Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
    Vegovo tekmovanje iz matematike državno 2. mesto, Zlato priznanje 
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
    Logična pošast državno Srebrno priznanje
6. razred Lara Božič Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 2. mesto
    Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
6. razred Karolina Kopačin Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 2. mesto
    Angleška bralna značka   Srebrno priznanje
    Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
6. razred Alexandra Mayorskaya Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 4. mesto
    Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
    Vegovo tekmovanje iz matematike državno Srebrno priznanje
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
6. razred Gašper Lisjak Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 5. mesto
    Angleška bralna značka   Zlato priznanje
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
6. razred Diti Kljun Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 6. mesto
    Angleška bralna značka   Srebrno priznanje
    Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
6. razred Paula Matekovič Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
6. razred Maja Dolenc Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
6. razred Erika Muženič Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
7. razred Tadej Frančeski Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 1. mesto
    Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
7. razred Dejan Axelsson Podovšovnik Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 2. mesto
7. razred Almir Fazlioski Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 3. mesto
7. razred Emanuel Cencič Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 4. mesto
7. razred Milica Milovanović Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 5. mesto
7. razred Ana Jereb Cankarjevo tekmovanje šolsko Bronasto priznanje
    Tekmovanje iz znanja geografije šolsko Bronasto priznanje
    Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
7. razred Ruj Terzič Tekmovanje iz znanja geografije šolsko Bronasto priznanje
7. razred Aleksander Primožič Gogala Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
    Vegovo tekmovanje iz matematike državno Srebrno priznanje
7. razred Sara Puzić Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
8. razred Mija Jamnik Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 1. mesto
    Cankarjevo tekmovanje šolsko Bronasto priznanje
    Preglovo priznanje šolsko Bronasto priznanje
    Tekmovanje iz znanja zgodovine šolsko Bronasto priznanje
    Tekmovanje iz znanja geografije šolsko Bronasto priznanje
    Tekmovanje iz znanja zgodovine državno Zlato priznanje
    Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
    Logična pošast državno Srebrno priznanje
8. razred Aja Donaval Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 2. mesto
    Preglovo priznanje šolsko Bronasto priznanje
    Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
8. razred Ilan Skenderović Preglovo priznanje šolsko Bronasto priznanje
8. razred Timotej Adrijan Cerin Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 3. mesto
8. razred Rafael Cencič Preglovo priznanje šolsko Bronasto priznanje
8. razred Viktor Primožič Gogala Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
    Vegovo tekmovanje iz matematike državno Srebrno priznanje
8. razred Matija Dolenc Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
9. razred Matic Putrle Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 1. mesto
    Cankarjevo tekmovanje šolsko Bronasto priznanje
    Tekmovanje iz znanja geografije šolsko Bronasto priznanje
    Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
    Vegovo tekmovanje iz matematike državno Srebrno priznanje
    Logična pošast šolsko Srebrno priznanje
9. razred Tomas Torkar Ražman Tekmovanje iz znanja Logike šolsko 1. mesto
    Cankarjevo tekmovanje šolsko Bronasto priznanje
    Preglovo priznanje šolsko Bronasto priznanje
    Tekmovanje iz znanja zgodovine šolsko Bronasto priznanje
    Tekmovanje iz znanja geografije šolsko Bronasto priznanje
    Tekmovanje iz znanja zgodovine državno Zlato priznanje
    Matematični kenguru šolsko Bronasto priznanje
    Logična pošast šolsko Bronasto priznanje
9. razred Eva Kosmina Tekmovanje iz znanja zgodovine šolsko Bronasto priznanje
9. razred Aleks Markovič Tekmovanje iz znanja zgodovine šolsko Bronasto priznanje
9. razred Peter Savić Tekmovanje iz znanja geografije šolsko Bronasto priznanje

 

RAZRED UČENEC TEKMOVANJE RAVEN DOSEŽEK
9.a Kaja Žefran Tekmovanje za Stefanovo priznanje iz fizike državno srebrno priznanje
    Tekmovanje za Stefanovo priznanje iz fizike področno srebrno priznanje
9.a Jure Ravnikar Tekmovanje iz znanja angleškega jezika regijsko srebrno priznanje
9.a Živa Perne Tekmovanje iz znanja geografije področno srebrno priznanje
9.b Tina Komac Tekmovanje iz znanja zgodovine področno srebrno priznanje
8.b Matic Putrle Tekmovanje za Vegovo priznanje iz matematike državno srebrno priznanje
    Tekmovanje za Stefanovo priznanje iz fizike državno srebrno priznanje
    Šolsko tekmovanje Logična pošast državno zlato priznanje
8.b Tomas Torkar Ražman Tekmovanje iz angleškega jezika državno srebrno priznanje
    Tekmovanje iz znanja zgodovine področno srebrno priznanje
    Tekmovanje za Preglovo priznanje državno srebrno priznanje
8.b Petar Savić Tekmovanje iz znanja zgodovine področno srebrno priznanje
    Tekmovanje iz znanja geografije področno srebrno priznanje
7.b Mija Jamnik Tekmovanje iz znanja logike državno srebrno priznanje
    Šolsko tekmovanje Logična pošast državno zlato priznanje
    Tekmovanje iz znanja geografije področno srebrno priznanje
    Tekmovanje iz znanja geografije državno zlato priznanje
5.b Alexandra Mayorskaya Tekmovanje za Vegovo priznanje iz matematike državno zlato priznanje
5.a Vasja Leo Zornada Šolsko tekmovanje Logična pošast državno zlato priznanje
    Tekmovanje iz branja Rovka Črkolovka Posebna pohvala za zapis bloga o prebrani knjigi
4.b Eva Puzić Tekmovanje Genius logicus mednarodno 10. mesto
4.b Rebeka Vitasovič Tekmovanje Genius logicus mednarodno 20. mesto
4.b Oliver Vidaković Šolsko tekmovanje Logična pošast državno srebrno priznanje
3.a Anja Zornada Šolsko tekmovanje Logična pošast državno srebrno priznanje
3.b Matija Frančeski Šolsko tekmovanje Logična pošast državno srebrno priznanje
3.b Eva Prodan Šolsko tekmovanje Logična pošast državno zlato priznanje
2.b TriŠa Majerle Jurkovič Šolsko tekmovanje Logična pošast državno srebrno priznanje
2.b Leo Petrucci Šolsko tekmovanje Logična pošast državno srebrno priznanje
2.b Leonard Vidaković Šolsko tekmovanje Logična pošast državno srebrno priznanje
RAZRED UČENEC TEKMOVANJE RAVEN DOSEŽEK
9.a Timotej Topčievski Tekmovanje iz znanja zgodovine področno srebrno priznanje
    Tekmovanje iz znanja geografije področno srebrno priznanje
9.a Lara Frank Tekmovanje za Stefanovo priznanje iz fizike področno srebrno priznanje
    Tekmovanje iz znanja matematike   Diamantni Kenguru
    Šolsko tekmovanje iz logike državno srebrno priznanje
    Tekmovanje iz znanja zgodovine področno srebrno priznanje
9.a Leon Alession Tekmovanje za Vegovo priznanje iz matematike državno srebrno priznanje
9.a Tinkara Koblar 47. izolski slikarski ex-tempora: Izola skozi moje oči ali Izola skozi oči slikarja Borisa Benčiča Nagrada za kreativnost, 1.mesto
8.a Živa Perne Tekmovanje za Stefanovo priznanje iz fizike področno srebrno priznanje
7.a Timon Černetič Angleška bralna značka   zlato priznanje
7.b Mija Ružić Tekmovanje za Vegovo priznanje iz matematike državno srebrno priznanje
7.b Matic Putrle Tekmovanje za Vegovo priznanje iz matematike državno srebrno priznanje
6.a Viktor Primožič Gogala Šolsko tekmovanje Logična pošast Šolsko srebrno priznanje
6.b Tomas Torkar Ražman Literarni natečaj V oblakih domišljije – NENAVADNA SKULPTURA – izid knjige
5.a Tadej Frančeski Tekmovanjea Vegovo priznanje iz matematike državno zlato priznanje
    Šolsko tekmovanje Logična pošast državno srebrno priznanje
5.b Aleksander Primožič Gogala Tekmovanje za Vegovo priznanje iz matematike državno srebrno priznanje
4.a Vasja Leo Zornada Literarni natečaj V oblakih domišljije – DINOZAVRI PRED VEČERJO – izid knjige
    Nagrajen spis ZNAŠLA SVA SE NA REŠILNEM ČOLNU – mednarodni projekt
3.b Oliver Vidakovič Šolsko tekmovanje Logična pošast državno srebrno priznanje
2.b Matija Frančeski Šolsko tekmovanje Logična pošast državno zlato priznanje
2.b Eva Prodan Šolsko tekmovanje Logična pošast državno zlato priznanje
1.b Tom Dobrilović Šolsko tekmovanje Logična pošast državno srebrno priznanje
1.b Dane Kljun Šolsko tekmovanje Logična pošast državno zlato priznanje
1.b Triša Majerle Jurkovič Šolsko tekmovanje Logična pošast državno srebrno priznanje