Letos se je natečaja udeležilo 30 naših učencev, zaradi izredno slabega vremena, se je ex tempore izpeljal kar v učilnici Lum. Kar 19 izdelkov naših učencev je bilo izbranih za razstavo, ki je bila najprej v galeriji Alga v Izoli, nato pa prenesena še v Klubski prostor Kulturnega doma. V tem prostoru je bila tudi slovesnost z županom in učenci, ki so z odliko zaključili OŠ.
V foto galeriji si lahko ogledate izdelke naših učencev.
Mentorica, Ingrid Knez


