Tudi ostali razredi se vračajo v šolske klopi

Spoštovani učenci in starši!

Obveščamo vas, da bo vzgojno-izobraževalno delo za VSE učence osnovne šole od ponedeljka, 15. 2. 2021, ponovno potekalo v prostorih šole, zato vam pošiljam naslednjo informacijo.

Pri odpiranju šole za vse učence bomo upoštevali vsa navodila in priporočene ukrepe zdravstvene stroke in ministrstev.

Za vse učence od 1. do 9. razreda je obvezna uporaba zaščitnih mask v skupnih prostorih in v okolici šole ob prihodu in odhodu iz šole.

Za učence od 6. do 9. razreda pa je priporočljiva uporaba zaščitnih mask tudi v času trajanja pouka.

Organizacija pouka, jutranjega varstva in podaljšanega bivanja za učence od 1. do 3. razreda bo potekala na enak način kot v tednu med 9. in 12. februarjem.

Za učence 4. in 5. razreda bo organizirano podaljšano bivanje le za tiste učence, ki to nujno potrebujejo. Oblikovani bosta heterogeni skupini podaljšanega bivanja, v katerih bo obvezna uporaba zaščitnih mask za učence in učitelje. Prijave zbirajo razredniki. Ob prijavi navedite tudi uro odhoda.

Neobvezni izbirni predmeti in izbirni predmeti se v tem tednu organizirajo na daljavo. Gradiva bodo naložena na spletno stran na enak način kot so bila do sedaj.

Vsem učencem želimo prijazen prihod nazaj v šolo, kjer vas že težko pričakujemo.