Nočni pohod z lučkami (21.12.2021)

Spoštovani.

Planinsko društvo Izola (ex Piran) Vas vabi na nočni pohod z lučkami.

Pohod bomo izvedli v torek, 21.12.2021. Pohod je primeren za odrasle in družine (otroci morajo biti v spremstvu staršev oz. odraslih).

Zbirno mesto – v Simonovem zalivu v Izoli.

Začetek pohoda – med 17. in 18. uro (začetek bo premičen, po družinah oz. skupinicah na vsake 3 minute).

Trajanje pohoda – približno uro in pol

Oprema oz. potrebščine – oblačila in obutev primerna vremenu (pohod bo v vsakem vremenu!), svetilka, pisalo, trda podlaga, voda ali čaj, dobra volja.

Vrsta pohoda – orientacijski (udeleženci boste na startu dobili navodila, zemljevid trase; na pot se boste odpravili samostojno po skupinicah, družinah; na poti boste rešili nekaj nalog; na koncu pohoda vas čaka “presenečenje” oz. nagrada za uspešno opravljen pohod).

Prijave zbiramo najkasneje do ponedeljka, ob 13h.

Pišite na e-mail: loncarana0@gmail.com. Napišite ime in priimek udeležencev (označite odrasle oz. otroke) ter kraj bivanja.

Se vidimo:)

Učiteljica Ana Lončar