Odbojkarice OŠ Livade uvrščene na področno tekmovanje

V torek, 20.12. 2022, je v telovadnici Osnovne šole Livade potekalo občinsko tekmovanje v odbojki za učenke letnik 2008 in mlajše. Tekmovanja so se udeležile ekipe učenk vseh treh izolskih šol. Pri učencih pa je manjkala domača ekipa zaradi bolezni. Slavili so učenci OŠ Vojke Šmuc.
Livadčanke so po nekaj uvodnih žogah v boju z ekipo italijanske šole skrbno skrivale svoj potencial, vendar vseeno poskrbele za zmago. Učenke OŠ Vojke Šmuc so z ekipo odbojkaric ugnale dokaj rokometno obarvano ekipo Dante Alighieri. Z vidno višjo ekipo so v zadnjo tekmo vstopile učenke sosednje šole. Naša dekleta so dokazala, da se strup skriva v majhnih stekleničkah. Med njimi najmlajša Karla Matekovič, šestošolka je bila neustavljiva. Za zmago je seveda potrebna cela ekipa in tako so s serijo uspešnih servisov ter napadalnih udarcev, ki jim nasprotnice niso bile kos Paulina Tuljak, Elis Stupar, Eva Kitić, Eva Džamastagić, Erna Džafić, Maja Mikolič, Pia Bernat, Eva Puzić in Tia Stanič osvojile občinsko prvenstvo. Boj se nadaljuje na domačih tleh v januarju, kjer upamo, da bosta prisotni še tokrat bolni Zala Milostnik in Anja Lacić.

Srečno!
Aktiv športa