Telefon: 05 662 55 60
Livade 7, 6310 Izola

Pozdravljeni vsi!

Kot že veste, na naši šoli se že nekaj časa uspešno izvaja šolska mediacija, v kratkem pa se pripravljamo usposobit 12 čisto svežih medvstniških mediatorjev. To pomeni, da bo kar kmalu po šoli mrgolelo mediatorjev, ki bodo seveda rabili nek svoj zaščitni znak, nekaj, da bodo bolj prepoznavni, edinstveni. Zato vam učiteljici Ana Lončar in Jelena Ilišin ponujava en nov zanimiv izziv, in sicer: narišite/ napišite/ sestavite LOGOTIP za mediacijo na OŠ Livade.

Učenec čigar logotip bo izbran, bo tudi ustrezno nagrajen: dobil bo prav posebno personalizirano pero s svojim (našim) logotipom, ki bo od takrat naprej predstavljal našo šolo kadarkoli bo govora o mediaciji.

Izdelki naj bodo narisani na papirju A5 formata ali manjšem. Če je potrebno, lahko zraven predložite tudi razlago svojega logotipa. Narejene izdelke oddajte razredniku oz. razredničarki, ki nam jih bo prijazno posredoval/a. Zadnji rok za oddajo je petek, 3. 3. 2023.

Lep mediatorski pozdrav.
Ana in Jelena

Comments are closed.
Skip to content