V torek, 19. 12. 2023, smo na šoli organizirali  šolsko občinsko odbojkarsko tekmovanje. Tekmovanja so se udeležile vse tri osnovne šole Izole s postavami starejših učenk in učencev. Potem ko so učenke z ekipo italijanske šole odigrale ogrevalna dva seta in jih prepričljivo zmagale, se pri tekmi s prvimi sosedami do zadnjega ni vedelo, kdo bo napredoval v naslednji krog. Imeli smo možnost opazovati tekmo na visokem nivoju, vendar so v zadnjem, podaljšanem tretjem nizu Livade izredno »visoki« postavi ekipi Vojke Šmuc le stežka predale zmago. Z malo športne sreče bi se lahko igra obrnila tudi drugače. Letos so skupaj brez menjav igrale : kapetanka Anja Lacić, Zala Milostnik, Eva Kitić, Erna Džafić, Eva Džamastagić in Tia Stanič. Med tremi  fantovskimi ekipami zmagala je OŠ Vojke Šmuc z veliko prednostjo, druga je bila OŠ Livade, tretji so bili učenci šole Dante Alighieri. Nastopali so predvsem devetošolci z nekaj menjavami osmošolcev.

Vsem nastopajočim čestitamo za dobro igro.

Aktiv športa