Novi spletni strani na pot!

Živimo v času velikih sprememb in velikega tehnološkega razvoja. Ker so se spremenila tudi naša pričakovanja po hitrejši in boljši komunikaciji, smo se na šoli odločili, da prenovimo našo spletno stran.

S sodelavci smo se potrudili, da je nova spletna stran bolj pregledna in da vsebuje podatke, ki jih predvsem uporabniki tako starši kot učenci najbolj potrebujete. Na novi sodobni spletni strani smo seveda predstavili tudi delovanje in značilnosti naše šole ter številne zanimive informacije. Vsebine smo zastavili tako, da jih bomo sproti posodabljali tako s prispevki, napovedmi in poročili učiteljev in mentorjev, kot tudi izdelki in dosežki učencev za kar je bil na šoli tudi imenovan tim sodelavcev, ki se bo v bodoče s tem ukvarjal. Na tak način bomo nagradili vse tiste, ki se trudijo , razvijajo svoje sposobnosti in ustvarjajo ter so uspešni na različnih področjih v smislu mota šole VZGOJA IN ZNANJE ZA ŽIVLJENJSKE SANJE.

Vabim vas k ogledu spletne strani in verjamem, da boste našli veliko zanimivega!

Zahvaljujem se vsem, ki ste kakorkoli pripomogli pri oblikovanju in postavitvi naše nove zunanje podobe.

Maja Cetin