Polfinalno tekmovanje v športni gimnastiki

V petek, 10. 5 . 2019, smo se udeležili državnega polfinala v športni gimnastiki v HUDO DOBRI športni dvorani »naših sosedov« na OŠ Vojke Šmuc. Mlajše deklice v zasedbi Elis Stupar, Tiana Brčina, Anja Zornada, Urška Božič in Eva Kavčič (ter posamezno Gaja Cetinski in Staša Šmitran) so za las zgrešile zmagovalni oder. Ekipa naših najmlajših, ki so jo sestavljale Karla Matekovič, Maša Pižent, Maša Majerle Jurkovič, Ema Akrapovič (4. mesto posamezno), Sofija Šmitran in Maja Perič so nas razveselile z osvojenim drugim mestom.

Šolo je zastopala tudi ekipa fantov in sicer najmlajši dečki Jan Peršolja, Tim Vuk, Jan Kaučič, in Dane Kljun, ki so stopili na najvišjo stopničko. Dane Kljun in Jan Kavčič sta si med posamezniki delila najboljši rezultat. Med mlajšimi dečki je posamezno Rok Pižent dosegel 4. rezultat in uvrstitev v finale.

Iskrene čestitke športnicam in športnikom, ki vsakič znova suvereno stopijo pred sodnika in jih z zbranim nastopom prepričajo!

Športni aktiv!