Pomagajmo 4-letni Saški, na dražbi dres Martina Pečarja

Dragi učenci in spoštovani starši,

v Izoli trenutno poteka dobrodelna akcija za pomoč pri zdravljenju 4-letne Saške. Športniki, med njimi reprezentanti v različnih športnih disciplinah in nosilci številnih športnih priznanj, so v ta namen podarili svoje drese, ki bodo do sobote na dražbi.

Med temi, ki so prispevali svoj dres, je tudi naš bivši učenec Martin Pečar, kapetan nogometne reprezentance Slovenije U-17, ki svojo športno pot nadaljuje v Nemčiji.

Poleg dobrodelne note za malo Saško, ki je glavni cilj akcije, bomo poskusili delavci in učenci OŠ Livade z zbranimi sredstvi odkupiti darovani dres Martina za našo šolsko zbirko – v vzpodbudo mladim upom šole v prihodnje.

V primeru, da pri dražbi ne bomo uspešni, bo zbrani znesek v imenu OŠ Livade vseeno podarjen v osnovni namen akcije – zdravljenju deklice.

Prostovoljne prispevke lahko oddate razredničarki do petka, 14. 6. 2019.

Hvala, ker pomagate.

Ana Škrbina, učiteljica športa s soglasjem ravnateljice Maje Cetin