V sredo, 9. in 16. 10 . 2019 , smo imeli tehnični dan : DAN NORIH COPAT.

S seboj smo prinesli čiste, stare copate, blago, volno, šiviljski pribor …skratka vse, kar smo potrebovali za izdelavo norih copat.

Preden smo začeli z izdelovanjem, nam je učiteljica Lidija Lacič razložila, kako se lotiti dela.

Izdelali smo idejne skice, zaščitili mize in začeli rezati, šivati, lepiti…Med delom smo poslušali glasbo in se zabavali.

Ko smo zaključili z izdelovanjem, smo v skupinah napisali zgodbo, katero smo kasneje zaigrali. Med gledanjem in poslušanjem sošolcev smo se zelo zabavali, ker so nore copate igrale nore zgodbe. Tudi med slikanjem smo naredili podobno nore obraze.

Ta dan se nam je zelo vtisnil v spomin in nam je bil zelo všeč. Želeli bi si več takih dnevov med šolskim letom.

Učenke 6.b in 6.a razreda : Eva, Pika, Hana in Paulina