V četrtek, 28. 11. 2019, je bil za našo šolo prazničen dan, saj smo obeležili 25 let obstoja naše šole. Tega dne smo si v Kulturnem domu Izola ogledali muzikal Čaroskrivnost, razstavo, ki jo je pripravila Emilija Podjavoršek, nastop šolskega benda,…

Ampak naše praznovanje se še ni končalo!!!

Danes bomo krasili našo šolo v stilu prihajajočih praznikov, ki se jih vsi veselimo in šola bo postala resnično praznična v vseh pomenih besede.

Vsi skupaj jo bomo krasili, hkrati pa nas bo ob tem delu cel dopoldan spremljal naš ŠOLSKI RADIO, tako da bomo res vsi doživeli da naša šola praznuje 25. rojstni dan. Saj veste kako izgledajo zabave na rojstnih dnevih ? Veliko smeha, glasbe, pogovora, klepetanja, …no in takšen je tudi naš radio.

V nastajanju našega prvega najdaljšega radia (prvo oddajo lahko poslušite tukaj) je sodelovalo veliko učencev in delavcev naše šole. Skupaj z mentoricama Suzano Pušnik in Ano Lončar so jo oblikovali predstavniki razredov za šolsko skupnost in ostali učenci – bralci.

ŠOLSKA SKUPNOST VAS VABI K POSLUŠANJU RADIA LIVADE !!!

Voditeljica radia: Sara Lina Jagodic Večerina
Novinarji: Nina Stampfer, Tian Jušič, Lukrecija Ambrožič, Julija Jajalo, Anja Lacič, Lukas Glogovšek.
Tehnični vodja in montažer: Milan Kojič
Mentorici: Suzana Pušnik, Ana Lončar