Poziv staršem h komunikaciji s šolo

Spoštovani starši!

Dobra organizacija dela v trenutno izrednih okoliščinah šolanja na daljavo zahteva od vseh vpletenih resen in odgovoren pristop. Šola pa je še vedno tista, ki organizira učenje in usmerja svoje učence k aktivnostim, s pomočjo katerih bodo učenci osvojili znanja za napredovanje v višji razred.

Zato vas, spoštovani starši, prosimo, da vi ali vaši otroci vzpostavite stik preko e-pošte razrednikov in učiteljev, ki smo vam jih posredovali v začetku tedna. Na tak način bomo uspešno vzpostavili obojestransko komunikacijo pri vseh predmetih.

Učitelj mora namreč dobiti od vseh svojih učencev ali njihovih staršev povratno informacijo o učenčevem delu doma.

Svoja mnenja ali morebitne težave pa lahko sporočate tudi na šolski e-naslov: info@oslivade.si

Zahvaljujem se vsem, ki ste že do sedaj dnevno komunicirate z učitelji in razredniki!

Vse dobro in OSTANITE DOMA!

Maja Cetin