Zagotavljanje toplega obroka za učence v času šolanja na daljavo

Spoštovani starši in skrbniki učencev,

v prihodnjem tednu bo šolanje za vse učence od 1. do 9. razreda potekalo na daljavo. Starši oz. skrbniki boste lahko za otroka, ki je v šoli upravičen do subvencioniranega kosila, na šoli prevzeli topel obrok.

Za prejem kosila se je treba predhodno prijaviti. Prijave zbiramo do ponedeljka, 9. 11. 2020, do 8.00 na elektronski naslov prehrana@oslivade.si V elektronsko sporočilo napišite ime in priimek otroka ter razred, ki ga obiskuje.

Prijave sprejemamo za ves teden.

Prevzem obroka v nepovratni embalaži bo možen od torka, 10. 11. 2020, dalje, in sicer med 12. in 14. uro pri vhodu v jedilnico po posebnem urniku, ki bo objavljen na spletni strani šole po prejetih prijavah.

S prijavo učenci oz. starši privolijo, da občine in šole podatke uporabijo za organizacijo priprave in prevzema toplega obroka.