Telefon: 05 662 55 60
Livade 7, 6310 Izola

SEZNAM UČITELJEV

Ime in priimek Razrednik Predmet elektronski naslov Učilnica za govorilne ure
Avsenak Zobec Maša   Francoščina, Španščina masa.avsenak@oslivade.si Zbornica (18:00 – 19:00)
Bonaca Katja 7. b Matematika katja.bonaca@oslivade.si Pisarna v šolski zbornici (17:00 – 18:00)
Bonin Špela   Slovenščina spela.bonin@oslivade.si Kabinet za slovenščino št. 38 
Božeglav Igor   Športna vzgoja igor.bozeglav@oslivade.si Zbornica
Bubnič Karmen   Italijanščina karmen.bubnic@oslivade.si 12
Burin Metka 1. b   metka.burin@oslivade.si Matična učilnica
Butala Brigita   Angleščina, podaljšano bivanje 3. b brigita.butala@oslivade.si Jezikovni kabinet
Ceglar Maja   podaljšano bivanje 1. a maja.ceglar@oslivade.si  
Demirovič Vesna 2. b   vesna.demirovic@oslivade.si Matična učilnica
Diemat Mojca   Angleščina mojca.diemat@oslivade.si 15
Dražič Sabina 3. b   sabina.drazic@oslivade.si Matična učilnica
Franetič Janja 2. a   janja.franetic@oslivade.si Matična učilnica
Gabrijel Dušan 7. a Zgodovina, Geografija, IP šah, IP turistična vzoga dusan.gabrijel@oslivade.si 16 (17:00 – 18:00)
Glavina Mirjam   Podaljšano bivanje 2. b mirjam.glavina@oslivade.si  
Grabar Biserka 4. b   biserka.grabar@oslivade.si Matična učilnica
Grujić Mileta   Glasbena umetnost mileta.grujic@oslivade.si Po dogovoru
Harčević Dijana   Podaljšano bivanje 2.a dijana.harcevic@oslivade.si  
Ivančič Monika 8. b podaljšano bivanje 3.a, Državljanska in domovinska kultura ter etika monika.ivancic@oslivade.si 11
Jug Staša 9. a Športna vzgoja stasa.jug@oslivade.si 6
Knez Ingrid   Likovna umetnost, IP Likovno snovanje ingrid.knez@oslivade.si 5 (17:00 – 18:00)
Kozjak Eva   Angleščina eva.kozjak@oslivade.si Zbornica
Kozlovič Alenka   Slovenščina alenka.kozlovic@oslivade.si  
Krek Andraž   Fizika, NIP Tehnika, IP Šah andraz.krek@oslivade.si Zbornica (17:00 – 18:00)
Krivičič Teodora   Zgodovina, Geografija teodora.krivicic@oslivade.si 14
Krošelj Sara 8. a Slovenščina sara.kroselj@oslivade.si 8
Lacič Lidija 6. b Matematika, Tehnika in tehnologija lidija.lacic@oslivade.si Jezikovni kabinet
Lončar Ana   drugi učitelj v 1. razredu ana.loncar@oslivade.si  
Mijot Tina   Matematika tina.mijot@oslivade.si Kabinet FIZ (17:00 – 18:00)
Murovec Maja Knjižničarka IP Kaj veš o filmu maja.murovec@oslivade.si  
Panger Viler Irena 5. b   irena.panger-viler@oslivade.si Matična učilnica
Peršolja Gardi 6. a Italijanski jezik gardi.persolja@oslivade.si  
Prelec Janja   Gospodinjstvo janja.prelec@oslivade.si  
Pušnik Suzana   Matematika, Podaljšano bivanje 4. a suzana.pusnik@oslivade.si Zbornica (17:00 – 18:00)
Sever Anja     anja.sever@oslivade.si  
Šajn Maja 1. a   maja.sajn@oslivade.si Matična učilnica
Šimonovič Marija   jutranje varstvo, podaljšano bivanje 5. r marija.simonovic@oslivade.si  
Šiško Ivica 3. a   ivica.sisko@oslivade.si Matična učilnica
Škof Nataša   Naravoslovje, Kemija, Biologija natasa.skof@oslivade.si 19
Škrbina Ana   Šport, podaljšano bivanje 4. a ana.skrbina@oslivade.si  
Štucin Cergol Andreja   Glasbena umetnost andreja.stucin-cergol@oslivade.si Zbornica (17:00 – 18:00)
Turk Jasmina 9. b Slovenščina jasmina.turk@oslivade.si 7
Žigante Sabrina 5. a jutranje varstvo sabrina.zigante@oslivade.si Matična učilnica
Žunič Negro Marija   drugi učitelj v 1. razredu, podaljšano bivanje 1. b marija.zunic-negro@oslivade.si  
Županić Maja 4. a   maja.zupanic@oslivade.si Matična učilnica

 

 

Skip to content