Ime in priimek | Razrednik | Predmet | elektronski naslov | Učilnica za govorilne ure |
---|---|---|---|---|
Avsec Tia | Likovna umetnost | tina.avsec@oslivade.si | ||
Avsenak Zobec Maša | Francoščina, Španščina | masa.avsenak@oslivade.si | Zbornica (18:00 – 19:00) | |
Bonaca Katja | 7. b | Matematika | katja.bonaca@oslivade.si | Pisarna v šolski zbornici (17:00 – 18:00) |
Bonin Špela | Slovenščina | spela.bonin@oslivade.si | Kabinet za slovenščino št. 38 | |
Božeglav Igor | Športna vzgoja | igor.bozeglav@oslivade.si | Zbornica | |
Bubnič Karmen | Italijanščina | karmen.bubnic@oslivade.si | 12 | |
Burin Metka | 1. b | metka.burin@oslivade.si | Matična učilnica | |
Butala Brigita | Angleščina, podaljšano bivanje 3. b | brigita.butala@oslivade.si | Jezikovni kabinet | |
Ceglar Maja | podaljšano bivanje 1. a | maja.ceglar@oslivade.si | ||
Demirovič Vesna | 2. b | vesna.demirovic@oslivade.si | Matična učilnica | |
Diemat Mojca | Angleščina | mojca.diemat@oslivade.si | 15 | |
Dražič Sabina | 3. b | sabina.drazic@oslivade.si | Matična učilnica | |
Franetič Janja | 2. a | janja.franetic@oslivade.si | Matična učilnica | |
Gabrijel Dušan | 7. a | Zgodovina, Geografija, IP šah, IP turistična vzoga | dusan.gabrijel@oslivade.si | 16 (17:00 – 18:00) |
Glavina Mirjam | Podaljšano bivanje 2. b | mirjam.glavina@oslivade.si | ||
Grabar Biserka | 4. b | biserka.grabar@oslivade.si | Matična učilnica | |
Grujić Mileta | Glasbena umetnost | mileta.grujic@oslivade.si | Po dogovoru | |
Harčević Dijana | Podaljšano bivanje 2.a | dijana.harcevic@oslivade.si | ||
Ivančič Monika | 8. b | podaljšano bivanje 3.a, Državljanska in domovinska kultura ter etika | monika.ivancic@oslivade.si | 11 |
Jug Staša | 9. a | Športna vzgoja | stasa.jug@oslivade.si | 6 |
Knez Ingrid | Likovna umetnost, IP Likovno snovanje | ingrid.knez@oslivade.si | 5 (17:00 – 18:00) | |
Kozjak Eva | 6. a | Angleščina | eva.kozjak@oslivade.si | Zbornica |
Kozlovič Alenka | Slovenščina | alenka.kozlovic@oslivade.si | ||
Krek Andraž | Fizika, NIP Tehnika, IP Šah | andraz.krek@oslivade.si | Zbornica (17:00 – 18:00) | |
Krivičič Teodora | Zgodovina, Geografija | teodora.krivicic@oslivade.si | 14 | |
Krošelj Sara | 8. a | Slovenščina | sara.kroselj@oslivade.si | 8 |
Lacič Lidija | 6. b | Matematika, Tehnika in tehnologija | lidija.lacic@oslivade.si | Jezikovni kabinet |
Lončar Ana | drugi učitelj v 1. razredu | ana.loncar@oslivade.si | ||
Mijot Tina | Matematika | tina.mijot@oslivade.si | Kabinet FIZ (17:00 – 18:00) | |
Mitrović Ivana | Angleški jezik | ivana.mitrovic@oslivade.si | ||
Murovec Maja | Knjižničarka | IP Kaj veš o filmu | maja.murovec@oslivade.si | |
Panger Viler Irena | 5. b | irena.panger-viler@oslivade.si | Matična učilnica | |
Pegan Tjaša | Angleški jezik | tjasa.pegan@oslivade.si | ||
Perme Urška | drugi učitelj v 1. razredu | urska.perme@oslivade.si | Matična učilnica | |
Peršolja Gardi | Italijanski jezik | gardi.persolja@oslivade.si | ||
Prelec Janja | Gospodinjstvo | janja.prelec@oslivade.si | ||
Pušnik Suzana | Matematika, Podaljšano bivanje 4. a | suzana.pusnik@oslivade.si | Zbornica (17:00 – 18:00) | |
Sever Anja | anja.sever@oslivade.si | |||
Stubelj Mateja | Šport | mateja.stubelj@oslivade.si | ||
Šajn Maja | 1. a | maja.sajn@oslivade.si | Matična učilnica | |
Šimonović Marija | Jutranje varstvo, podaljšano bivanje 4. r, NIP računalništvo, IP UBE, IP ROM | marija.simonovic@oslivade.si | ||
Šiško Ivica | 3. a | ivica.sisko@oslivade.si | Matična učilnica | |
Škof Nataša | Naravoslovje, Kemija, Biologija | natasa.skof@oslivade.si | 19 | |
Škrbina Ana | Šport, podaljšano bivanje 4. a | ana.skrbina@oslivade.si | ||
Štucin Cergol Andreja | Glasbena umetnost | andreja.stucin-cergol@oslivade.si | Zbornica (17:00 – 18:00) | |
Žigante Sabrina | 5. a | jutranje varstvo | sabrina.zigante@oslivade.si | Matična učilnica |
Žunić Negro Marija | Naravoslovje, IP RŽBDO, OV, podaljšano bivanje 3. b | marija.zunic-negro@oslivade.si | ||
Županić Maja | 4. a | maja.zupanic@oslivade.si | Matična učilnica |