Telefon: 05 662 55 60
Livade 7, 6310 Izola

SEZNAM UČITELJEV

Ime in priimek Razrednik Predmet elektronski naslov Učilnica za govorilne ure
Avsenak Zobec Maša   Francoščina, Španščina masa.avsenak@oslivade.si Zbornica (18:00 – 19:00)
Bonaca Katja   Matematika katja.bonaca@oslivade.si Pisarna v šolski zbornici (17:00 – 18:00)
Božeglav Igor   Športna vzgoja igor.bozeglav@oslivade.si Zbornica
Bubnič Karmen 9. b Italijanščina karmen.bubnic@oslivade.si 12
Burin Metka 1. b   metka.burin@oslivade.si Matična učilnica
Butala Brigita   Angleščina, Francoščina brigita.butala@oslivade.si Jezikovni kabinet
Ceglar Maja   podaljšano bivanje 1.a maja.ceglar@oslivade.si  
Demirovič Vesna 2. b   vesna.demirovic@oslivade.si Matična učilnica
Diemat Mojca   Angleščina mojca.diemat@oslivade.si 15
Dražič Sabina 3. b   sabina.drazic@oslivade.si Matična učilnica
Franetič Janja 2. a   janja.franetic@oslivade.si Matična učilnica
Gabrijel Dušan 6. a Zgodovina, Geografija, IP šah, IP turistična vzoga dusan.gabrijel@oslivade.si 16 (17:00 – 18:00)
Glavina Mirjam 4. a   mirjam.glavina@oslivade.si Matična učilnica
Grabar Biserka 4. b   biserka.grabar@oslivade.si Matična učilnica
Grujić Mileta   Glasbena umetnost mileta.grujic@oslivade.si Po dogovoru
Harčević Dijana   Podaljšano bivanje 2.a dijana.harcevic@oslivade.si  
Ilišin Jelena 6. b Naravoslovje, Tehnika in tehnologija jelena.ilisin@oslivade.si 13 (16:30 – 18:30)
Ivančič Monika 7. b podaljšano bivanje 3.a, Državljanska in domovinska kultura ter etika monika.ivancic@oslivade.si 11
Jug Staša 8. a Športna vzgoja stasa.jug@oslivade.si 6
Knez Ingrid   Likovna umetnost, IP Likovno snovanje ingrid.knez@oslivade.si 5 (17:00 – 18:00)
Kocjančič Ana   Šport ana.kocjancic@oslivade.si  
Kozjak Eva   Angleščina eva.kozjak@oslivade.si Zbornica
Krek Andraž   Fizika, NIP Računalništvo, NIP Tehnika, IP Logika andraz.krek@oslivade.si Zbornica (17:00 – 18:00)
Krivičič Teodora   Zgodovina, Geografija teodora.krivicic@oslivade.si 14
Krošelj Sara 7. a Slovenščina sara.kroselj@oslivade.si 8
Lacič Lidija   Matematika, Tehnika in tehnologija lidija.lacic@oslivade.si Jezikovni kabinet
Lončar Ana   drugi učitelj v 1. razredu ana.loncar@oslivade.si  
Mijot Tina   Matematika tina.mijot@oslivade.si Kabinet FIZ (17:00 – 18:00)
Murovec Maja Knjižničarka IP Kaj veš o filmu maja.murovec@oslivade.si  
Panger Viler Irena 5. b   irena.panger-viler@oslivade.si Matična učilnica
Peršolja Gardi   Italijanski jezik gardi.persolja@oslivade.si  
Prelec Janja   Gospodinjstvo, IP sodobna priprava hrane, načini prehranjevanja janja.prelec@oslivade.si  
Prohinar Vanja   podaljšano bivanje 2. b, glasbena umetnost 4 r. vanja.prohinar@oslivade.si  
Pušnik Suzana   Matematika suzana.pusnik@oslivade.si Zbornica (17:00 – 18:00)
Sever Anja     anja.sever@oslivade.si  
Šajn Maja 1. a   maja.sajn@oslivade.si Matična učilnica
Šimonovič Marija   jutranje varstvo, podaljšano bivanje 4. b marija.simonovic@oslivade.si  
Šiško Ivica 3. a   ivica.sisko@oslivade.si Matična učilnica
Škof Nataša 9. a Naravoslovje, Kemija, Biologija, IP Rastline in človek natasa.skof@oslivade.si 19
Škrbina Ana   Šport, podaljšano bivanje 3. b ana.skrbina@oslivade.si  
Štucin Cergol Andreja   Glasbena umetnost andreja.stucin-cergol@oslivade.si Zbornica (17:00 – 18:00)
Turk Jasmina 8. b Slovenščina jasmina.turk@oslivade.si 7
Šašek Kaja   Slovenščina, podaljšano bivanje 4. b kaja.sasek@oslivade.si  
Žigante Sabrina 5. a jutranje varstvo sabrina.zigante@oslivade.si Matična učilnica
Žunič Negro Marija   drugi učitelj v 1. razredu, podaljšano bivanje 1. b marija.zunic-negro@oslivade.si