Obestilo MIZŠ glede pouka v Obalno-kraški regiji

Osnovna šola Livade

Obveščamo Vas, da smo danes, v četrtek, 28. 1. 2021 prejeli okrožnico MIZŠ s katero nas obveščajo, da je vlada RS sprejela spremenjen Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja.

V tednu od 1. 2. 2021 do 5. 2. 2021 bo vzgojno izobraževalno delo za vse učence od 1.- 9. razreda v Obalno- kraški regiji potekalo na daljavo.

Šola bo ponudila izvedbo nujnega varstva za učenke in učence v prvem triletju za starše , ki bodo pridobili potrdilo, da so zaposleni v sektorjih kritične infrastrukture torej v zdravstvu, zavodih s področja socialne varnosti, Slovenski vojski ali Policiji.

Starše, ki se zanimate za to obliko varstva za vaše otroke prosimo, da to informacijo posredujete razredničarkam vaših otrok najkasneje do ponedeljka, 1. 2. 2021 do 8.00.

Srečno in vse dobro vam želim
Ravnateljica Maja Cetin

Prejšnji