Telefon: 05 662 55 60
Livade 7, 6310 Izola

Zbiralna akcija starega papirja

Spoštovani vsi.

Pišem vam, ker ugotavljam, da ste nekateri tudi letos vendarle pridno zbirali star papir in upali na že tradicionalno šolsko zbiralno akcijo.

Žal vas moram razočarati, da zbiralne akcije papirja letos ne bo. Kljub temu ne dovolimo, da gredo star papir in vaš trud v nič, zato vas vabim, v kolikor ste zbrali nekaj starega papirja in vam sedaj tiči v kleti ali kje drugje, da si vzamete čas in zbrano zapeljete na Dinos Koper.

Tam oddate v imenu OŠ Livade Izola, prevzamete tehtalni list in mi ga dostavite potom vašega otroka ali po pošti na našo šolo (OŠ Livade, Za Ano Lončar, Livade 7, 6310 Izola).

Odkupna cena starega papirja je vsako leto nižja, ampak smo vsaj lahko prepričani, da bo ločeno zbran papir šel v predelavo, kar je dejansko glavni namen zbiralne akcije. Denar bo, kot vedno, preusmerjen v šolski sklad naše šole in lahko ste prepričani, da bo koristno porabljen za potrebe vaših otrok, naših učencev.

Lep pozdrav,
učiteljica Ana Lončar

Comments are closed.