Telefon: 05 662 55 60
Livade 7, 6310 Izola

Dobrodelna akcija Lions cluba Koper – Capodistria: PODARIMO SI OTROŠKA OBLAČILA

V sodelovanju z Lions Clubom Koper tudi naša šola sodeluje pri dobrodelni akciji PODARIMO SI OTROŠKA OBLAČILA.

Namen akcije je, da v naslednjem tednu, od 11. – 15. 10. 2021, zbiramo (izključno) otroška oblačila in obutev. Prav lepo vas vabimo k sodelovanju. Pokukajte po svojih omarah in če/ko kaj najdete, naj učenci oblačila, čista, v vrečki prinesejo v šolo.

Zbiranje bo potekalo na naši šoli. Zbirno mesto bo garderoba na razredni stopnji.

V četrtek, 21.10.2021, pa bo v Vrtcu Škofije potekal dogodek, kjer si bo lahko vsak izbral in odnesel poljubno število kosov oblačil (ne glede na to, če je sodeloval pri zbiranju), da se čim več otrokom zagotovi, podari oblačila, obenem pa tudi spodbujamo menjavo in ekološki vidik “kroženja” ter manjše potrošnje. Oblačila, ki bodo ostala nerazdeljena, bo Lions club predali društvu Palčica pomagalčica ter ostalim dobrodelnim organizacijam.

Mentorici Šolske skupnosti Monika Ivančič in Maja Ceglar

Comments are closed.