Dobrodelni praznični bazar

Spoštovani,

prisrčno vabljeni na Dobrodelni praznični bazar Osnovne šole Livade Izola, ki bo potekal v četrtek, 16. 12. 2021, ob 15.30 pred šolo.

Izbirali boste lahko med mnogimi čudovitimi izdelki naših učencev.

Vaši prispevki za izdelke bodo namenjeni šolskemu skladu OŠ Livade.

Vstop na bazar bo pri ograji na razredni stopnji, izstop pa na drugi strani.

Zagotoviti moramo enosmerno gibanje na sejemskem prostoru v skladu z Odlokom o spremembah in dopolnitvah Odloka o začasnih ukrepih za preprečevanje in obvladovanje okužb z nalezljivo boleznijo COVID-19, Uradni list številka 190.

Pri vstopu v šolski prostor upoštevajte PCT pogoje, kar pomeni, da razpolagate z dokazilom o prebolevnosti ali o cepljenosti ali testiranju (hitri antigenski test: HAG, testi PCR). Zaradi zagotavljanja varnosti zdravja in preprečitve širjenja virusa nosite zaščitne maske in si pred vstopom razkužite roke ter v čim večji možni meri upoštevate medsebojno razdaljo. O teh ravnanjih zavezuje šolo Odlok o načinu izpolnjevanja pogoja prebolevnosti, cepljenja in testiranja za zajezitev širjenja okužb z virusom SARS-CoV-2, objavljen v Uradnem listu številka 142.

Učenci in delavci OŠ Livade Izola