Nogometaši in košarkarji premagali Corono

V petek, dne 10.12.2021, smo na naši šoli organizirali nogometno občinsko šolsko prvenstvo.

Odigrane so bile tri zanimive tekme. Največ so pokazali učenci Vojke Šmuc, saj so v obeh tekmah prepričljivo zmagali brez prejetega zadetka. Naši nogometaši so proti OŠ Dante Alighieri zmagali s 3:0 in nazadnje visoko izgubili s 4:0 proti Vojki.

Poudariti velja, da je jedro naše ekipe še leto mlajših od konkurence in bo to dobra izkušnja za naslednje leto. Zelo se je izkazal naš vratar Marko. Za OŠ Livade so igrali naslednji učenci: Marko Nabernik, Andrej Pečar, Vid Reščič, Adel Džafić, Jan Macolić, Luka Sedmak, Gašper Lisjak, Filip Maršič in Aldo Kabaš.

Ekipo je uspešno vodil naš učitelj Dušan Gabrijel.

V sredo,8.12.21 smo na občinskem šolskem košarkaškem prvenstvu odigrali tekmo proti Vojki Šmuc na njihovi šoli.

Zelo dobro smo se jim upirali v prvih treh četrtinah, nazadnje pa klonili, saj smo imeli vsega šest igralcev. Naš adut Griša ni bil preveč razpoložen in rezultat je bil 41:29 v prid nasprotniku. Vse pohvale za borbenost ekipe. Ekipo so sestavljali naslednji učenci: Griša Rojc, Marko Nabernik, Oliver Vidakovič, Tian Čerče, Adel Džafić in Andrej Pečar.

Ekipo je uspešno vodil naš bivši učenec Sebastjan Markežič.

Športni aktiv