NEOBVEZNI IZBIRNI PREDMETI za učence bodočih 4., 5. in 6. razredov v šolskem letu 2023/24

Obveščamo vas, da bomo v šolskem letu 2023/24 izvajali pouk neobveznih izbirnih predmetov za učence 4., 5. in 6. razredov.
Ponudbo neobveznih izbirnih predmetov za šolsko leto 2023/24 si lahko ogledate v knjižici, ki je objavljena v novicah na spletni strani šole.

Učenec prostovoljno izbere največ dve uri pouka neobveznih izbirnih predmetov. Neobvezni izbirni predmet drugi tuj jezik francoščina v 4., 5. in 6. razredu se izvaja dve uri tedensko, vsi ostali predmeti: računalništvo, tehnika in šport pa eno uro tedensko.
Neobvezni izbirni predmet se ocenjuje s številčnimi ocenami, vpisane so tudi v spričevalo. Obisk za prijavljene učence je obvezen do konca šolskega leta. Pouk neobveznih izbirnih predmetov bomo izvajali ob zadostnem številu prijav.

Prijava na neobvezne izbirne predmete za šolsko leto 2023/24 bo potekala od 17. 4. 2023 do 26. 4. 2023 preko eAsistenta za starše (brezplačen ali plačljiv paket).
Videoposnetek s pojasnili kako v eAsistentu opraviti izbiro se nahaja na spletni strani šole v zavihku UČENCI → IZBIRNI PREDMETI. Poleg se nahajajo še video predstavitve zbirnih predmetov, ki so jih za vas pripravili učitelji. Geslo za dostop do videoposnetkov boste prejeli na vaše elektronske naslove.

V primeru, da eAsistenta za starše ne uporabljate, pišite na elektronski naslov marija.simonovic@oslivade.si

Izola, 13. 4. 2023
Ravnateljica Maja Cetin