Pohod s čistilno akcijo v Izoli

Planinsko društvo Izola v sodelovanju z OŠ I. BABIČA-JAGRA MAREZIGE, OŠ LIVADE, OŠ VOJKE ŠMUC IZOLA in Komunalo Izola vabi na DRUŽINSKI POHOD S ČISTILNO AKCIJO V IZOLI IN OKOLICI v soboto, 22. 4. 2023.

• KDO? – Pohod je namenjen osnovnošolcem in njihovim družinskim članom, ki zmorejo 2 – 3 urno hojo. Spremstvo odraslih je obvezno.
  • KDAJ IN KJE? – V soboto, 22. 4. 2023, ob 9.00 na rokometnem igrišču pod OŠ Livade Izola, od koder bomo v po različnih poteh zaokrožili in očistili Izolo in njeno okolico. Pot bomo zaključili okrog 12. ure v Simonovem zalivu.
  • KAJ POTREBUJEM? – Potrebujemo udobna in vremenu primerna oblačila, športno obutev, nahrbtnik s pijačo in malico. Za plastične rokavice in vreče za smeti bo poskrbela Komunala Izola.

Prijave zbiramo do četrtka, 20. 4., pri mentorici planinske skupine. Prijave pošljite na mail: ana.loncar@oslivade.si.
V prijavi navedite naslednje podatke:

• Ime in priimek udeleženca, razred
  • Število ostalih udeležencev (odrasli, otroci)
  • Kontaktna številka