Telefon: 05 662 55 60
Livade 7, 6310 Izola

Nogometaši z borbenostjo do področnega

V torek, dne 16.5.2023, smo na naši šoli organizirali občinsko nogometno šolsko prvenstvo Izole za mlajše dečke.
Odigrane so bile tri zanimive tekme. Največ so pokazali prav naši učenci, saj so v obeh tekmah zmagali brez prejetega zadetka. Proti OŠ Dante Alighieri smo zmagali z 2:0 in nazadnje še 1-0 proti Vojki. Poudariti velja, da je naš vratar Erik ubranil veliko strelov na vrata in navsezadnje nas je večkrat rešila prav vratnica. Z občinskim naslovom smo si priigrali še področno prvenstvo, ki bo v Kopru. Za OŠ Livade so igrali naslednji učenci: Erik Metlika, Tito Vadnov, Niko Janev, Filip Margon, Blaž Lakošeljac, Erion Shehi in Matej Dudine.
Še posebej pa se moramo zahvaliti trenerju Pečarju.

Čestitamo za izjemen uspeh fantje in vso srečo naprej.

Športni aktiv.

Comments are closed.
Skip to content