Filmska značka za šolsko leto 2023-2024

Ovirni predlog v sodelovanju s CKŠP Izola (Erik Toth) in Kino Odeon

Predvidenih je 8 ogledov filmov, o katerih bo po projekciji z učenci potekala debata, nato pa učenci o ogledanem filmu zapišejo svoje mnenje, vtise, občutke. Podpisano mnenje o ogledanem filmu oddajo meni, Ingrid Knez, mentorici interesne dejavnosti filmska značka. Ob zaključku šolskega leta prejmejo pohvalo o opravljeni interesni dejavnosti. Vse projekcije potekajo v Kinu Odeon. Projekcije se bodo izvajale 1 x mesečno, v po pouku, točni termini bodo dorečeni v naslednjih dneh. FILMOLJUBI VABLJENI!

OKTOBER 2023 (2 srečanja)

1. KDO SE BOJI SLOVENŠČINE – Izolski sleng – http://www.odeon.si/kdo-se-boji-slovenscine-izolski-sleng/
  2. Ob svetovnem dnevu duševnega zdravja:

NOVEMBER 2023

JANUAR 2024

FEBRUAR 2024

MAREC 2024

APRIL 2023, ob Svetovnem dnevu Zemlje

P.S.: Naša šola zagovarja termin 13.15 ob petkih. Predviden je čas ogleda filma + cca ½ ure debata-pogovor o filmu, zapisano mnenje pa lahko oddajo tudi v ponedeljek mentorci. Všteti je potrebno tudi čas hoje do kina in nazaj do šole.

Mentorica ID Filmska značka, Ingrid Knez