ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ LOGIKE

V mesecu septembru je na naši šoli potekalo šolsko tekmovanje iz logike. Udeležilo se ga je 48 učencev od 3. do 9. razreda. Tekmovanje je potekalo v štirih kategorijah:

• 3. razred,
  • 4. in 5. razred,
  • 6. in 7. razred,
  • 8. in 9. razred.

Učenci 7., 8. in 9. razreda se lahko uvrstijo na višji nivo (7. na državno; 8. in 9. na regijsko in nato še na državno).

Učenca 7. razreda, Savva Mayorskiy in Urška Frančeškin, sta se uvrstila na državno tekmovanje. Učenci 9. razreda, Anja Zornada, Matija Frančeski in Žiga Frančeski, so se uvrstili na regijsko tekmovanje.

Obe tekmovanji sta potekali istočasno, 21. 10. 2023 na OŠ Lucija.

Savva je dosegel srebrno mesto na državnem. Anja, Matija in Žiga pa bronasto na regijskem. Na državo raven pa se je uvrstila Anja Zornada. Državno tekmovanje iz logike za učence 9. razredov bo v soboto, 11. 11. 2023 v Ljubljani.

Držimo pesti za našo Anjo.

Vsem sodelujočim učencem čestitamo za dosežena mesta.

Vodja tekmovanja,
Tina Mijot