Telefon: 05 662 55 60
Livade 7, 6310 Izola

Akvatlon – regijsko tekmovanje za osnovne šole

V petek, 17. 5. 2019., so se naši učenci udeležili odprtega prvenstva osnovnih šol Obalno-kraške regije v akvatlonu. Tekmovanje je potekalo na Bonifiki v Kopru. Namenjeno je bilo posameznikom, ki so tekmovali zaporedno v plavanju in teku (brez premora med disciplinama).

Osnovno šolo Livade so odlično zastopali: Ana Marina Vadnov, Alen Tito Vadnov, Lan Pribac, Maj Pribac, Tomas Torkar Ražman, Jakob Lisjak in Žiga Remec.

Med starejšimi učenci (100 m plavanja in 1000 m teka) je na najvišjo stopničko tudi tokrat stopil Žiga Remec, Tomas Torkar Ražman je bil v isti starostni kategoriji 4., Jakob Lisjak pa 5.

Med mlajšimi učenkami (75 m plavanja in 1000 m teka) je 2. mesto zasedla Ana Marina Vadnov, med učenci v isti starostni kategoriji pa je bil Maj Pribac 3.

Med najmlajšimi učenci (50 m plavanja in 500 m teka) je 2. mesto zasedel Lan Pribac, Alen Tito Vadnov pa se je kot najmlajši udeleženec tekmovanja odlično boril in si priplaval in pritekel 4. mesto.

Čestitke vsem in veliko uspeha tudi v finalu šolskih tekmovanj, ki bo v začetku junija v Ljubljani.