25-letnica Osnovne šole Livade Izola

V četrtek, 28. 11. 2019, je bil za našo šolo prazničen dan, saj smo obeležili 25 let obstoja naše šole.

Dogodek se je začel z otvoritvijo razstave, ki jo je pripravila Emilija Podjavoršek. Slike so naslikali naši učenci, ki so ustvarjali na temo »šola in jaz«. Prijetno vzdušje na razstavi pa nam je na klavirju pričaral Jaka Jerina.

Na prireditvi, na kateri nas je skozi pretekla leta naše šole popeljala voditeljica Anja Praprotnik, je naši šoli vzpodbudne besede in veliko uspehov v prihodnje zaželel tudi župan Občine Izola Danilo Markočič. Ravnateljica Maja Cetin se je v svojem govoru zahvalila vsem, ki so v preteklih letih neumorno skrbeli, da se je naša šola razvila v uspešno in sodobno ustanovo.

Muzikal Čaroskrivnost so pripravili učenci in učitelji naše šole, v njem pa je nastopilo kar 34 učencev v razkošnih ročno izdelanih kostumih, popestrile so ga izvirne pevske in instrumentalne melodije.

Predstava je očarala in začarala prav vse gledalce, ki so si še dolgo zatem prepevali melodije iz predstave.

Da prijetnega druženja ne bi bilo takoj konec, smo lahko poklepetali še na pogostitvi, kjer je za zabavo poskrbel še šolski band pod vodstvom Jane Olivieri.

Iskreno se zahvaljujemo vsem, ki ste v obliki finančnih oziroma materialnih sredstev pomagali pri organizaciji prireditve:

TALPAS d. o. o. Izola
Andragoško društvo Morje Izola
Društvo Moški pevski zbor Delfin Izola
Krajevna skupnost Jagodje Dobrava
Center za kulturo, šport in prireditve Izola
ARTPRO, d. o. o. Kamnik
Primorske novice