Zbiralna akcija starega papirja

Spoštovani!

Obveščam vas, da bo zaključek zbiralne akcije papirja v četrtek, 5. 12. 2019 in sicer, od 7.00 do 15.00. V tem času bomo ob kontejnerju en dežurni učitelj, hišnik in dežurni učenci. Prevzemali, tehtali in zapisovali bomo količino starega papirja, ki ga bodo prinesli učenci posameznih razredov oz. njihovi straši. Kontejner se bo nahajal na parkirišču pri šolski kuhinji.

Denar od zbranega papirja bo namenjen šolskemu skladu iz katerega se potem financirajo ali sofinancirajo različne dejavnosti naših učencev.

Razred, ki bo zbral največ starega papirja, bo nagrajen z ogledom kino predstave v izolskem kinu Odeon.

Vabljeni tudi delavci šole, da v kontejner prispevate svoje papirnate odpadke ter tako pripomorete k zbiranju papirja za šolski sklad.

Hvala za sodelovanja, Ana Lončar