Obvestilo za devetošolce

Spoštovani devetošolci in starši,

če bi bilo vse tako, kot smo načrtovali, bi v teh dneh skupaj z učenci na šoli izpolnjevali prijavnice za vpis v srednjo šolo. Ker se bliža 2. april, ki je bil določen kot rok za vpis, ste gotovo vsaj nekateri v negotovosti ali skrbeh. Želeli bi vas pomiriti – s strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport smo bili obveščeni, da bo rok za vpis prestavljen (obvestilo). Prav tako bo prestavljen rok za vpis v dijaške domove.

Z učenci bomo prijavnice predvidoma izpolnjevali prvi dan, ko se ponovno srečamo v šoli. Učenci bodo prijavnice prinesli domov v pregled in podpis nato pa jih takoj naslednji dan vrnili na šolo, da jih bomo odposlali na izbrane srednje šole.

Če imate učenci ali starši vprašanja, dileme ali potrebujete nasvet, je svetovalna delavka dosegljiva vsak dan med 9. in 14. uro preko elektronske pošte anja.sever@oslivade.si.

Srečno in ostanite zdravi!

Šolska svetovalna služba