Seznam učbenikov, delovnih zvezkov in potrebščin za šolsko leto 2020/21

Spoštovani,

v letošnjem letu bomo sezname gradiv, ki jih učenci potrebujejo v naslednjem šolskem letu objavili na spletu in saj vam jih ne moremo razdeliti v tiskani obliki, zaradi upoštevanja navodil NIJZ glede preprečevanja širitve virusa SARS-CoV-2.

Posamezne založbe so pripravile spletne obrazce, s pomočjo katerih lahko gradiva naročite na daljavo ali pa se odpravite v bližnjo knjigarno in navedeno na seznamu kupite pri njih.

Seznam spletnih povezav založb.

Seznami gradiv, ki jih bodo učenci potrebovali v šolskem letu 2020/2021, se nahajajo na sledečih povezavah:

Vsi učenci OŠ Livade Izola so uporabniki učbeniškega sklada. Vsi učenci dobijo vse potrebne učbenike v šoli brezplačno. Stroške izposoje učbenikov krije MIZŠ.

Učenci 1., 2. in 3. razreda dobijo v šoli brezplačno tudi učno gradivo oz. delovne zvezke, zato jih ne kupujejo, saj so vključeni v učbeniški sklad.