Nujno varstvo za učence in učenke prvega triletja

Spoštovani starši oziroma skrbniki!

Obveščamo Vas, da smo v ponedeljek, 29. 3. 2021 prejeli okrožnico MIZŠ s katero nas obveščajo, da je vlada RS sprejela nov Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja.

Med 1. 4. 2021 in 11. 4. 2021 bo vzgojno izobraževalno delo za vse učence od 1.- 9. razreda potekalo na daljavo.

Šola bo ponudila izvedbo nujnega varstva za učenke in učence v prvem triletju za starše, ki bodo pridobili potrdilo, da so zaposleni v sektorjih kritične infrastrukture, v zavodih s področja socialne varnosti, Slovenski vojski, Policiji in v poklicnih gasilskih enotah.

Starše, ki se zanimate za to obliko varstva za vaše otroke prosimo, da to informacijo posredujete razredničarkam vaših otrok najkasneje do srede, 31. 3. 2021 do 12.00.

Prosimo vas, da spremljate vsa navodila za pouk na daljavo in tudi druge informacije na naši šolski spletni strani.

Želimo Vam lepe velikonočne praznike.

Srečno in vse dobro vam želim
Maja Cetin