V četrtek, 24.11.22, so starejši učenci iz naše šole igrali na občinskem košarkaškem prvenstvu, ki se je odvijalo na OŠ Vojke Šmuc. V konkurenci sta bili že prej omenjeni šoli. Z udarno peterko smo hitro povedli. Naša klop je imela še rezervnih igralcev in v želji da se jih čim več preizkuša nam je nasprotnik ušel. Razliko smo poskušali zmanjšati, a zaman. Tudi trojke so padale kot za stavo z obeh strani. Po četrti četrtini je bil končni rezultat 43:51 v prid gostujoči šoli. Res pa je, da nam je manjkal Tian Čerče, sicer prekaljen košarkar. Vse čestitke fantom za borbenost. Za ekipo so igrali: Griša Rojc, Andrej Pečar, Oliver Vidakovič, Leonard Vidakovič, Medvešček Blaž, Maj Torkar, Ubejd Rama, Vilijem Mohorčič, Aleksander Christidis.

Aktiv športa